Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

ЯНУКОВИЧ ВПОРЯДКУВАВ КАБМІН І ІНШІ ОРГАНИ ВЛАДИ

Четвер, 09 грудня 2010, 23:28
Версія для друку Коментарі61

Президент Віктор Янукович оптимізував систему центральних органів виконавчої влади

Відповідний указ від 9 грудня розміщено на офіційному сайті президента.

Створено Міністерство економічного розвитку і торгівлі, через реорганізацію Мінекономіки.

На створене міністерство також покладено функції у сфері реалізації державної регуляторної політики, державної політики з питань розвитку підприємництва, регулювання цінової політики (крім питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Президент створив Міністерство енергетики та вугільної промисловості, реорганізувавши Мінпаливенерго і Мінвуглепром.

Також засноване Міністерство аграрної політики та продовольства та Держінспекція сільського господарства з Мінагрополітики.

За допомогою реорганізації Мінтрансу створені Міністерство інфраструктури, Державна автотранспортна служба, Державна авіаційна служба, Держслужба зв'язку, Держслужба морського та річкового транспорту.

Також на новостворене міністерство покладені функції з реалізації державної політики у сфері туризму.

Створено Міністерство культури та Держагентство з питань кіно. Для цього реорганізували Мінкультури і туризму.

На нове міністерство також покладені функції з реалізації державної політики у сферах міжнаціональних відносин, захисту прав національних меншин України та релігії.

Президент розділив Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на ряд відомств.

Створені Міністерство надзвичайних ситуацій, Держслужба гірничого нагляду та промислової безпеки, Держагентство з управління зоною відчуження та Держінспекція техногенної безпеки.

Указом об’єднані Міносвіти і науки та Міністерство у справах сім`ї, молоді та спорту, створене - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Окремі функції колишніх міністерств виконуватимуть також Держслужба інтелектуальної власності та Держслужба молоді та спорту.

Президент реорганізував Мінохорони природного середовища в Міністерство екології та природних ресурсів, Державну екологічну інспекцію та Держслужбу геології та надр.

Створено також Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Для цього об'єднано Мінрегіонбуд і Міністерство з питань ЖКГ.

Указом реорганізовано Мінпраці та соціальної політики в Міністерство соціальної політики та Держінспекцію з питань праці.

Крім того, президент реорганізував цілий ряд служб, комітетів, агентств і інспекцій.

В процесі ліквідації і реорганізації Кабміну доручено забезпечити скорочення чисельності державних службовців не менш, ніж на 30%, та вжити заходів щодо скорочення штатної чисельності працівників секретаріату Кабміну не менше, ніж на 50%.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Янукович, кадри

powered by lun.ua
IP: 81.24.208.---
Finko58 _ 11.12.2010 11:23
Шановні, подивіться як живуть чиновники в Львові, телепередачу" Хто тут живе?" телекомпанії ЗІК, а хіба в інших містах і тим більше в СТОЛИЦІ живуть гірше?? І на зарплату від 3 до 10 тис. гривень??
http://www.pravda.com.ua/columns/2010/12/9/5657408/
http://www.youtube.com/watch?v=omQCR5rdbvs

А цих журналістів ПОТРІБНО охороняти і берегти, пане ПРЕЗИДЕНТ і СБУ ! І як Ви, пане ПРЕЗИДЕНТ, дійсно хочете щоб народ повірив в хоч якусь справедливість ТАКІ передачі як Телекомпанії ЗІК в Львові, повинні бути в УСІХ містах, а особливо на центральних каналах. ВСІХ на світ божий чиновників і депутатів ! А реакція правоохоронних органів ДЕ, хвальоних органів з боротьби з КОРУПЦІЄЮ ДЕ ?? Самі повязли в взятках і відкатах чи бояться !!?? А пан Лавринович, а Ти як поживаєш, так як начальник Львівського обласного управління юстиції панисько жовторотиий Андрій Багряк, чи крутіше, ти ж міністр ????!! Досить красти, взятками і брехнею, як Ваші попередники, засирати всю країну!
IP: 212.92.240.---
Дядя Грыжа _ 10.12.2010 15:59
тигипко,азаров,табачник с вещами нах!Надоели уже!
IP: 109.162.114.---
polpot-komyna _ 10.12.2010 15:27
Просто товарищ Толстоухов сможет более вникнуть в писательское дело на гора скоро выйдет за государственный счет новое творение под названием Краматорск любовь моя и так 60 томов все города донецкой области,читайте завидуйте..
IP: 93.74.233.---
AkMurza _ 10.12.2010 15:16
По информации «Зеркала недели», Толстоухов будет назначен главой патронатной службы, которая будет выполнять функции Секретариата Кабмина.
Интересное название службы - патронатная. Патронат - покровительство. Над кем? Ответ: покровительство над Кабмином. Получается: рулит один, отдувается другой? В Украине больше нет Кабинета министров! Отныне Верховна Рада будет согласовывать фасадный Кабмин - мальчиков для битья. Поздравляю всех с настоящим премьер-патроном Украины.
IP: 80.91.163.---
DeSotnyk _ 10.12.2010 13:25
ziemlia: ВАК упразднен, диссертации будет проверять Табачник.
Простите, а из откуда следует, что ВАК упразднен?

ВАК разве когда-либо входил в систему органов государственной власти?

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter