Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

ГАЗЕТА АХМЕТОВА НА МЕЖІ СТРАЙКУ

Четвер, 08 грудня 2011, 21:48
Версія для друку Коментарі64

Редакція газети "Сегодня" оголошує передстрайковий стан.

Про це йдеться в заяві редакції, яку має в своєму розпорядженні "Українська правда".

"В останні місяці в компанії "Сегодня мультимедіа" склалася напружена ситуація. Новий генеральний директор компанії Олена Громницька веде лінію на згортання прийнятих раніше в компанії прозорих і цивілізованих правил гри", - наголошується в документі.

"Громницька намагається впровадити корупційні схеми публікації замовних статей, які вона використовувала на своїх попередніх місцях роботи, а також ввести цензуру в газеті "Сегодня" та на сайті Segodnya.ua", - повідомляють журналісти.

"Звичайною практикою стало зняття за прямою вказівкою Громницької матеріалів з нашого сайту щодо різних діячів (зокрема, мера Одеси Олексія Костусєва, радника президента Ганни Герман), тиск на головного редактора газети "Сегодня" з метою запобігти появі "незручних" публікацій по окремим політикам і бізнесменам", - йдеться в заяві.

"У той же час, на сайті стали розміщуватися в якості редакційних матеріалів статті, які в газеті виходили як рекламні (з останніх прикладів - промова бізнесмена Дмитра Фірташа на з'їзді роботодавців)", - уточнили в редакції.

Трудовий колектив редакції газети "Сегодня" 28 листопада передав звернення з приводу деструктивної діяльності Громницької на ім'я акціонера газети Ріната Ахметова, а також на ім'я відповідальних менеджерів СКМ.

Пан Ахметов доручив провести розслідування.

"У той же час, представники СКМ заявили головному редактору газети "Сегодня" Ігору Гужві про те, що розслідування, якщо і буде проведено, то колись у майбутньому, і запропонували головному редактору написати заяву про звільнення. Єдині оголошені причини - підготовка листа на ім'я Ахметова і незгода з політикою генерального директора", - зазначають журналісти газети.

"Після того, як Гужва відмовився це зробити, йому було оголошено, що він все одно буде звільнений. Підстави для звільнення, згідно КЗпПУ, названі не були", - уточнюється в заяві газети.

"Трудовий колектив розцінює цей факт, як початок розправи над редакцією за проявлену принципову позицію і оголошує передстрайковий стан", - наголошується в повідомленні.

Редакційний колектив вимагає "провести розслідування порушених проблем і відновити цивілізовані норми роботи компанії, гарантувати журналістам газети право доносити об'єктивну інформацію читачам, припинити цензуру".

Також журналісти вимагають "припинити спроби звільнення підписантів звернення та, на час розслідування, відсторонити Громницьку від виконання обов'язків генерального директора ПрАТ "Сегодня мультимедіа".

У разі невиконання цих вимог редакція газети "Сегодня" буде змушена вдатися до крайнього заходу - страйку.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: медіа

powered by lun.ua
IP: 46.247.194.---
redaktorr1 _ 09.12.2011 19:42
когда то подрабатывал в Сегодня, когда ещё Ихельзон был. Ушёл оттуда из-за того, что газета стала сильно "голубой". Потом ушёл и Ихельзон. Конфликт назревал давно. Коллегам хочу сказать - самое ценное что есть у журналиста, это его имя. Хорошо что осознали и сейчас начали бороться. Плохо то, что так долго ждали. И в бой пошли, когда начали увольнять...
IP: 178.93.215.---
BlakSea _ 09.12.2011 16:41
Ну и правильно делают господа журналисты... Сама не раз сталкивалась с подобными попытками избавить "сильных мира сего" от "неудобной" информации...
Желаю Вам добиться справедливости, уважаемые коллеги.
IP: 77.122.209.---
Kremak _ 09.12.2011 14:46
Специально и нанимали дамочку для этих целей.она же другого и не умеет.Подзабыли .никак.как герой нашего времени посиделкой у второго президента подрабатывала.где и прошла хорошую школу.по иному и не умеет.Весь багаж с 2004 года.и методика та же.С возвращением в прошлое.Ирина.
IP: 46.118.57.---
Viktor124 _ 09.12.2011 14:12
Увольнение любого журналиста это нарушение права гласности в стране. Каждый человек имеет право на свою точку зрения по любому вопросу, а тем более корреспондент, человек специально обученный освещать события и факты для общества.
Но журналист, это работник, над которым стоит руководитель, определяющий направление его деятельности. Он может указать на то, что надо писать, но никак не может указать журналисту, как это надо излагать, особенно когда это касается политических, либо социальных аспектов.
То что происходит в "сегодня" это ЧП всеукраинского масштаба, и мы все должны поддержать этот коллектив.
IP: 46.30.167.---
Volonter1 _ 09.12.2011 12:56
vladimirdnepr:
Вы, я смотрю, мастер по вопросам кто кого оттрахает. Кого сегодня трахаете, или (что скорее всего) кто Вас?

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter