Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Королевська перейменувалася та обіцяє звинувачувати лідерів БЮТ

Четвер, 22 березня 2012, 09:41
Версія для друку Коментарі68

Українська соціал-демократична партія перейменована в Партію Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

 Відповідне рішення було одноголосно підтримано делегатами IX З'їзду УСДП, передає прес-служба  партії.

Виступаючи на з'їзді, Королевська пообіцяла, що незважаючи на перейменування, ідеологія партії, як і політична позиція, залишиться незмінною.

"Ідеологія партії залишиться незмінною, незважаючи на перейменування. Крім того, я з відповідальністю заявляю: ми були в опозиції до режиму Януковича, й ми залишаємося в опозиції до режиму Януковича. Я боролася за звільнення Юлії Тимошенко, і ми продовжимо нашу боротьбу", – заявила вона.

Королевська повідомила, що партія братиме участь у парламентських виборах, вона відкрита до діалогу, об'єднання та посилення команди.

"Також ми зобов'язані донести всім соратникам, що саме руками Турчинова та Кожем'якіна був розвалений Блок Юлії Тимошенко. Єдині, хто в цьому були зацікавлені – нинішня влада й ті, хто на неї працюють. Ми вважаємо, що рішення про виключення УСДП з БЮТ було нелегітимним", – зазначила також Королевська.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Королевська

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua
IP: 95.132.98.---
NataliyaSn _ 23.03.2012 10:19
totem1 _ 22.03.2012 20:14
Відчуття дежавю:
Тігіпко -"Сильна Україна",
Коновалюк - "Трудова Україна",
Королевська - "Україна - вперед".
Бандюковичі топчуть і паплюжать Україну
та її народ, а її іменем прикривають продажних
підсадних качок перед виборами.
IP: 178.49.122.---
zanuda _ 22.03.2012 20:33
Нажаль, Кожемякін, Шкіль , Турчинов, Томенко ті інші виявились вірними служаками свого лідера. Але тупо служать. Вони опікуються лише тим, щоб ніхто не зайняв місце їх лідера. І Королевській інкремінують лише те, що вона посягає на лідерство. Оце й усе. А служити треба тим, що відстоюєш ідеали, за які бореться Тимошенко, а не просто стережеш її крісло. Ті "вояки" все звели до виборювання волі для Тимошенко. Тай то не дуже в тому досягли результативності. Немиря і Женя роблять непорівняно більше, ніж ті служаки. А Королевська домоглася номінації Тимошенко на Нобелевську премію. Та головне - хтось же мав бути біля борющихся людей, там закрити той фронт , який тримала Тимошенко. Оцю тяжку ношу і взяла на свої плечі Королевська. І ті солдафони дурні із-за заздрості до її популярності серед людей почали боротися з нею, прикриваючись турботою за лідерство Тимошенко. Регіонали розвели їх як йолопів. Королевська вистоїть . А вони нанесли удар по опозиції. То ведмежа послуга Тимошенко.
IP: 141.138.107.---
totem1 _ 22.03.2012 20:14
Відчуття дежавю:
Тігіпко -"Сильна Україна",
Коновалюк - "Трудова Україна",
Королевська - "Україна - вперед".
Бандюковичі топчуть і паплюжать Україну
та її народ, а її іменем прикривають продажних
підсадних качок перед виборами.
IP: 193.200.183.---
subway _ 22.03.2012 19:56
zanuda _ 22.03.2012 19:47
}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}
Так может рассуждать либо глубоко наивный человек или лицо заинтересованное ПР.
IP: 193.200.183.---
subway _ 22.03.2012 19:47
zanuda:
zzzzz:
Ну вот, Наташа, что и следовало доказать: и партия твоя будет путаться под ногами у оппозиции, и ты будешт гадить на каждом сборище. Цель Банковой достигнута. Вперед, негодяйка!
Не можу зрозуміти, чим заважала Королевська БЮТу ? В чому її провина?
В Крыму, где без разрешения ПР " и муха не пролетит" в каждом населенном пункте бигборд с Королевской. Интересно, с чего бы это?
Как политик Королевская прекрасно понимает, что своими действиями, раскалывая оппозицию, она ведет к победе ПР. Ведь принцип " Разделяй и властвуй" пока еще никто не отменял.
Предполагаю, что власть наехала на её бизнес ( посадить и отобрать бизнес можно у любого (Ходорковский в РФ)), предложив ей роль раскольника в обмен на лояльность. Королевская, как видим с этим согласилась.
Интересно, а Клычко выдержит аналогичный УДАР от власти !?

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter