Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Фальсифікаторам справи про вбивство журналіста дали до 13 років

П'ятниця, 23 березня 2012, 20:17
Версія для друку Коментарі2

Четверо екс-міліціонерів засуджені до 7-13 років позбавлення волі за фальсифікацію матеріалів кримінальної справи про вбивство директора телекомпанії "ТОР" Ігоря Александрова.

Відповідне рішення 20 березня прийняв Апеляційний суд Луганської області, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Як відомо, Александров помер 7 липня 2001 року від побоїв. Міліція звинуватила в його вбивстві безпритульного Юрія Вередюка, який загинув за таємничих обставин в 2002 році..

Одного з екс-міліціонерів засудили до 7 років позбавлення волі за фальсифікацію матеріалів справи, другого - до 13 років за фальсифікацію справи і вбивство Вередюка, ще 2 колишніх співробітника міліції - до 8 років за пособництво у вбивстві Вередюка.

Колишні працівники міліції позбавлені спеціальних звань.

Крім того, рішенням суду засуджено ще 4 людей, зокрема одного з них - за пособництво працівникам міліції у фальсифікації матеріалів даної справи і дачу завідомо неправдивих показань.

В Генпрокуратурі не уточнили, яке покарання призначено цим особам.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: медіа, ГПУ

powered by lun.ua
IP: 194.44.6.---
Jarusyn _ 25.03.2012 21:15
В Ужгороді в СБУ при потаканні прокуратури зфальсифікували кримінальну справу №499 проти свящ. Димитрія Сидора, який зачиатв текст проекту прийнятого Меморандуму русинів. Зачитав, всі проголосували. В тексті ніяких насильницьких закликів в тому числі і закликів до зміни меж держави. Оскільки закликів не було, а їх треба було до ст. 110 ККУ, то СБУ використало сталінський метод: в тексті де не ма закликів, знайшли натяки на заклики і цього було достатньо, щоб 19 березня 2012 року засудити на три роки священика-русина, який колись зорганізував пів області на референдум за Україну в 1991 році. Політичні галичани ще сиділи, а київські та ужгородські молодики СБУ на горшкові сиділи в цей час. Отже, праві читачі Укрправди: країна набирає форми колонії для громадян, для яких ніщо не гарантоване...
IP: 178.94.240.---
таюрна _ 23.03.2012 22:44
Хорошо что хоть что то делается для восстановления справедливости, а когда же хотя бы выпустят на свободу Светлану Куксу и остальных невинных которых запихнули за решетку вместе с ней? Кому интересно читайте в интернете.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter