Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

До Королевської втекли ще 103 "штики" Тимошенко

П'ятниця, 06 квітня 2012, 14:23
Версія для друку Коментарі70

103 члени запорізької "Батьківщини" написали заяви про вихід з партії і вступ до партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

Про це заявила колишній голова контрольно-ревізійної комісії Ленінської районної парторганізації в Запоріжжі Вікторія Артьоменко, повідомляє прес-служба Королевської.

За її словами, причиною виходу стало "перетворення партії на "кишенькову" організацію, де рішення ухвалюються невеликою групою осіб без урахування інтересів півмільйона партійців".

"Рішення про вихід з партії не було спонтанним. Ми довго спостерігали за негативними змінами в "Батьківщині" і поступовою узурпацією влади її керівництвом", - заявила Артьоменко.

"Плани, оприлюднені 30 березня під час з’їзду, стали останньою краплею. Нас, звичайних партійців, ніхто не питав, як ми бачимо об’єднавчі процеси і хто має очолити виборчий список. Тим не менше, Олександр Турчинов одноосібно оголосив про об’єднання з "Фронтом змін" та "Народною самообороною", - додала вона.

За словами Артьоменко, не менше обурення у партійців викликало і спільне голосування БЮТ і ПР за зміни до виборчого законодавства.

Як відомо, раніше про вихід з "Батьківщини" і вступ до партії Королевської заявили колишній голова Сумської облради, неодноразовий керівник штабу БЮТ у цій області В’ячеслав Шапошнік та член Бюро Миколаївської обласної партійної організації "Батьківщини", голова Доманівської районної партійної організацію Василь Іванченко.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Королевська, Тимошенко

powered by lun.ua
IP: 91.124.157.---
Ляна1 _ 09.04.2012 09:11
Королевская возглавляет партию “Украина – вперед”. Но откуда же финансирование? Какие цели на самом деле преследует Королевская, в чьих интересах действуетЗапустить такую партию, активно пиариться, открывать офисы в центре – все это требует огромных капиталовложений.По нашим данным Финансирует Королевскую ни кто иной, как господин Левочкин. Именно он тратит деньги и, естественно, многого попросит взамен. Королевская будет активно утверждать, что у нее все честно и благородно, что она действует в интересах Украины и народа, но на самом деле она работает в интересах “Регионов”, чем и усилит их позиции после выборов.В результате же она получит возможность выиграть на свои компании тендера на поставку оборудования для шахт.Как ни прискорбно об этом говорить, но так красиво выглядящий со стороны проект “Украина – вперед” и его лидер Наталья Королевская это ни что иное, как банальное зарабатывание денег.
IP: 46.247.148.---
jatagan _ 08.04.2012 22:37
Yrj Stekolshik:
Взагалі пора все те юдейське кодло в кар"єр загнати...
===Чоловіче! Вам мало ворогів? Та більшого ворога для українського народу, чим заср-не, дебільне хохол-хохлядо, не має! От би оце хохляцьке кодло десь ділось, була б нація , Держава і ніхто, і ніщо нам не загрожувало, нам не страшно було б!
IP: 46.247.148.---
jatagan _ 08.04.2012 22:30
Что и требовалось доказать, ещё один раскол, ещё один проэкт отобрать голоса БЮТ.Чики Пыкы-I № 2;
IP: 46.211.215.---
Yrj Stekolshik _ 08.04.2012 22:21
Взагалі пора все те юдейське кодло в кар"єр загнати...
IP: 193.238.96.---
Святобор _ 08.04.2012 21:11
Чим більше піде зараз,тим менше потім буде "тушок",а взагалі,на мою думку,це люди,які рвуться до "корита" і їм пофіг,як зветься партія,аби вскочити на підніжку до того потяга,який доїде до "корита",це не Українці,це хохли!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter