До Тимошенко пустять посла США і європейців
10 травня 2012, 19:36
Державна пенітенціарна служба дозволила європейським політикам зустрітися з Юлією Тимошенко, яка перебуває у харківській лікарні.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
Так, у травні очікуються візити представників міжнародної спільноти, які висловили бажання зустрітися з Тимошенко.
Реклама:
Відповідні дозволи на відвідини Тимошенко надано:
11 травня – президенту Литовської Республіки Грібаускайте;
14 травня – послу США в Україні Теффту і другому заступнику Державного секретаря з питань демократії, прав людини і праці Мелія;
РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.
16 травня – співдоповідачам ПАРЄ з питань України де Пурбе-Лундін та Репс.
Українська правда
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування