Яценюк: "Ми ліквідуємо монархію Януковича"
12 травня 2012, 14:32
Першим кроком опозиції після перемоги на виборах буде ліквідація "монархії" Віктора Януковича.
Про це заявив лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк на Форумі об’єднаної опозиції в суботу вранці.
"Перше, що зробить новий демократичний парламент з новою демократичною більшістю – ми ліквідуємо монархію Януковича", - виголосив він.
Реклама:
"Новий парламент прийме закон про порядок імпічменту – і першим під імпічмент піде Янукович", - пообіцяв Яценюк.
Відео ""Скрипін продакшн", для УП
РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.
"Новий парламент введе інститут відкликання народних депутатів", - додав лідер "Фронту змін".
Він також запевнив, що опозиція зробить Україну процвітаючою і справедливою.
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування