Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Єфремов упевнений, що Колесніченко потрапив в історію

Четвер, 24 травня 2012, 22:02
фото, відео
Версія для друку Коментарі153

Вперше в історії українського парламентаризму автору законопроекту доводили його неправоту не логічними переконаннями, а кулаками.

Таку думку озвучив лідер фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов, коментуючи події, які сталися в парламенті під час розгляду законопроекту про мови.

 
 

Депутат підкреслив, що фракція досить переконливо намагалася розповісти, що законопроект про мови - толерантний і відповідає всім європейським нормам.

"На жаль, це призвело до того, що представники опозиції вирішили діяти в зовсім неперспективним напрямку", - цитує Єфремова прес-служба партії.

Фото Ксенії Каргіної 

Голова парламентської фракції Партії регіонів повідомив, що його колега Вадим Колесніченко поїхав додому.

"У нього немає ніяких видимих ​​пошкоджень. Але те, що на нього накинулися кілька людей, на автора законопроекту, я ще раз підкреслюю, що це було вперше в історії нашого парламентаризму", - сказав політик.

Українська правда

Все про: Партія регіонів, Єфремов, Колесніченко

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

powered by lun.ua
IP: 178.95.57.---
varenik _ 02.06.2012 18:56
А никто и не думал,что это фуфло пройдет. Пид__ю надо попасть в СПИСОК,он обгадился со своей юристпруденцией у ПроФФесора из-за ТигрЮли,ну а у второго придурка просто нет другого выхода.За ним вообще никаких полезных дел для народа и страны не числится.
IP: 81.240.102.---
Olexandre _ 29.05.2012 12:12
Alexey Shcheglov:
Нет не рассмотрят. Потому, что это не законопроект. Это компиляция фраз и всякой хренатени.
IP: 31.172.30.---
Narod_PEREMOGE _ 25.05.2012 19:40
тренер:

Привезли як худобу у вагонах
.
на донбасе селили, в основном, урок.

так он превратился в даун-басс.
.
IP: 91.205.217.---
Alexey Shcheglov _ 25.05.2012 17:03
Когда нет аргументов - тогда и идут в ход "блокирования" и прочее хулиганство. Надеюсь, страсти улягутся и закон спокойно рассмотрят.
IP: 91.209.51.---
tata02 _ 25.05.2012 14:28
ua_queen:
Пiсля цього ганебного нападу зграi на Колесниченка рейтiнг оппозицii впав ще на 1.3%
---------------------------
А вас, как украиномовного, не оскорбляет, что в случае принятия этого закона Украина может перестать существовать как суверенное государство, одним из признаков которого является национальный язык, который просто исчезнет? Намеренно пишу на русском, хотя так же хорошо владею украинским, чтобы показать, что и русскоязычные выступают за ОДИН ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЯЗЫК - УКРАИНСКИЙ. А таких псевдопатріотів, як ви, що називають справжніх патріотів зграєю і підтримують знищення своєї мови - завжди називали манкуртами, перевертнями і яничарами. Ви гірші за відкритих ворогів і вам місця в нашій Україні немає.
Переконана, що рейтинг опозиції навпаки, значно зросте, бо зрештою ми побачили справжню боротьбу, а не реверанси і балачки. Може,і в інших принципових питаннях будуть ДІЇ?

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter