Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Україна програла 11 мільйонів за день

Четвер, 17 січня 2013, 18:22
Версія для друку Коментарі65

Європейський суд з прав людини оприлюднив рішення за рекордною кількістю позовів проти України - Київ програв всі 211 справ.

Сума компенсацій також виявилася рекордною - з бюджету буде виплачено понад 1,1 мільйонів євро, що складає 11,7 мільйонів гривень за нинішнім курсом, повідомляє "Комерсант-Україна".

17 січня ЄСПЛ опублікував рішення по 211 справах, поданим громадянами проти України.

Більшість скарг в цьому списку мають статус "клонових", тобто повторюють вже прийняте "пілотне" (типове) рішення ЄСПЛ.

У тому, що Київ програє всі 206 "клонових" позовів, сумнівів не виникало - надто вже очевидними були в них порушення з боку української влади. Всі позивачі скаржилися на невиплату з українського державного бюджету грошей за позовами, в яких держорган або держпідприємство вже програло суди всіх інстанцій всередині країни.

У підсумку така тактика призвела до ще більших втрат держави: тепер Київ, крім виплати належних сум у кілька тисяч гривень, зобов'язаний заплатити їм сатисфакцію у розмірі 3 тисяч євро, або понад 30 тисяч гривень.

Сумарно по цій категорії позовів Україна за сьогоднішній день програла понад 600 тисяч євро.

Втім, за рештою 5 позовами ситуація для України склалася не менш плачевно - Київ програв їх усі без винятку.

Найбільш розгромним для держави став спільний позов 17 ув'язнених Ізяславської колонії. У січні 2007 року її адміністрація жорстоко припинила групову голодовку у в'язниці.

Тоді в колонію ввели спецназ, який побив ув'язнених, вибрав тих, кого вважав за призвідниками протесту, змусив їх стояти без верхнього одягу на вулиці, а потім зовсім роздів догола і, як говориться в рішенні суду, "примусив стояти в принизливих позах".

Суд зобов'язав Київ заплатити заявникам по 25 тисяч євро, плюс 10 тисяч на судові витрати одному з них. Таким чином, сумарні виплати з держбюджету за одним позовом складуть рекордні 435 тисяч євро.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Європа, суди

powered by lun.ua
IP: 94.153.80.---
Nester Ivanovich _ 18.01.2013 17:28
По кожній із цих справ є конкретні винуватці - неже бульшість з них не можна було вирішити в середині країни?

Потрібно, що б компенсували не з держави, а з їхніх кишень!!!!
IP: 77.222.133.---
teres _ 18.01.2013 13:26
Матерію уркаїна програла (хоча спробуй, забери у неї ті грошики).

Але морально виграла - показала і БУДЕ показувати (це головне!)
XYЙ своім "так-званим" громадянам, і Європі заодно.
А ексгібіціонізм - це сильна штука...
IP: 92.112.87.---
Шлакоблок _ 18.01.2013 09:48
acta_est_fabula:
Хаїм Грець:


acta_est_fabula:
Узурпатори повинні бути повалені!
Так уже повалэни - главный правоохоронэць сидит и его руководитель тоже)))все вашими молитвами.
Ааа, значит, опять "папередники" виноваты? Они из тюрьмы телепатией заставили нынешнюю власть натворить всякого дерьма! Луценко зазомбировал всех прямо из камеры, а каждый раз, когда очередной ПРовский чиновник творит очередную лажу - в ней виновата Тимошенко.
Уважаемый Грэць. Решение ЕСПЧ касаются дел, нарушения по которым были допущены не нынешней властью. Что касается правоохранительных органов - то тут как раз персональная ответственность именно Луценко. Так и быть - исключу тот год, когда Югик не был министром. Так что при всем вашем желании топтать теперешнюю власть - в этом вопросе лучше не надо)))
--** А сейчас что? Изменилось к лучшему? Вы в Украине живёте или нет?
IP: 93.73.151.---
zevs2010 _ 18.01.2013 09:40
Вони то не дуже занепокоєні, це нам треба буде плати. Лікарям, вчителям і пенсіонерам. Фізособи - головні наповнювачі держбюджету України.
IP: 92.112.87.---
Шлакоблок _ 18.01.2013 09:33
45tom:
Я не розумію все, бо тут діють складні, юридичні механізми, але справи не старі, є конкретні судді які виносили неправомірні рішення, хай ідуть шити рукавиці і компенсувати втрачені з бюджету гроші. Вони ж знали, що виносять неправильні рішення, брали хабарі і таке інше...А платити прийдеться нам з нашої бюджетної кишені.
--** К сожалению за счёт социального сектора госбюджета. Для этого принят соответствующий Закон. Статьи своих расходов власть не подвигает и подвинет.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter