Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

РИБАК СКАЗАВ, ЩО РАДА ЗАПРАЦЮЄ 19 ЛЮТОГО

Середа, 06 лютого 2013, 16:32
Версія для друку Коментарі59

Голова Верховної Ради Володимир Рибак обіцяє, що Верховна Рада запрацює 19 лютого.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Рада",

Він розкритикував дії опозиції, яка заблокувала трибуну до відкриття сесії.

"Ми повинні були відкрити сесію. Ви повинні були виступити, .. заявити, чому ви будете блокувати чи перерву взятии. А тепер ніхто не знає, чого ви заблокували", - заявив голова Верховної Ради.

"Сьогодні були збори Партії регіонів, і я пішов. Там більше 200 людей було. Вони кажуть: "Ми приїхали працювати. Що нам робити?", - роозповів Рибак.

"Розблокувати можна ж лише через бійку, а я не можу цього допускати. Тому я прошу: Почуйте один одного! Давайте пропозиції! Давайте відкриємо сесію, і розглянемо в першу чергу ваші закони про персональне голосування ", - заявив спікер.

Натомість опозиція вимагає в нього підписати розпорядження.

Рибак знову повторив, що система голосування "Рада" в 2012 вичерпала резер, і він не знає, чи є там дроти.

"Що стосується розпуску парламенту, то хай спитають у своїх депутатів, чи хочуть вони іти на другі вибори. Ще щось не один не прийшов до мене і не сказав, що так хочеться піти на вибори", - зіронізував Рибак.

Спікер закликав депутатів працювати і виконувати обіцянки перед виборцями.

"Я думаю, що це (блокування - УП) може бути максимум ще четвер, пятницю, потім депутати підуть працювати в комітети… А далі.. більшість заявляє, що 19 лютого Рада почне працювати", - запевнив спікер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Верховна Рада

powered by lun.ua
IP: 37.53.134.---
Victor Tuz _ 08.02.2013 10:51
якщо так сказав значить ці дегенерати сьогодні вночі підуть на штурм
IP: 46.119.100.---
laskavanna _ 07.02.2013 11:42
Valeriya1980:
Удар борется с врагами Украины, а члены ОО Б и два реальных президента Украины с 2015 года Яценюк и Гриценко - спят возле мокрых "кисек" своих баб. Они им надо....
Не перебільшуйте цю "боротьбу" ))) Ще недавно Кличко-Етінзон був такий хворий, що навіть підпис був чи його чи не його, і на позачергову не прийшов. Але поїхав у німеччину за призом і одужав ))
ЗІ: просто від когось отримав вказівку - блокуй. от і блокує. поки не скажуть - все, не блокуй )))
IP: 46.200.107.---
nikolay1959 _ 07.02.2013 08:20
Рыбак доказал уже,что он такой же напёрсточник ,как и остальная депутатская шушера от ПР.
IP: 95.111.177.---
akinak _ 07.02.2013 05:02
"Сьогодні були збори Партії регіонів, і я пішов. Там більше 200 людей було. Вони кажуть: "Ми приїхали працювати. Що нам робити?", - роозповів Рибак.
===Персонально голосувати і не брехати, не вішати локшину на вуха народу, думаючи що всі лохи і дебіли...!!!Голосуйте руками як у Англії, США! До їх парламентаризму, розвитку техніки нам ще як із Донбасу до Києва рачки...А тут система "Рада"-3 не працює, застаріла...?* Господи ж ти мій , цивілізовані які технократи... "Парламентарі" твою мать, мать перемать... Коня кують, а жаба ногу підставляє...Пани мої дрібнесенькі, а воші як бібки...Не брешіть, голосуйте згідно Конституції, сам за себе!
IP: 195.189.249.---
Veronika Egorova _ 07.02.2013 02:52
Посмотрите что делается со страной! Это просто невероятно!!! Подруга скинула ссылку microurl.*ru/bazauk (удалите звездочку *) а там национальный архив, замаскированый под поиск своих утерянных родственников. А на самом деле, там можно посомтреть всю информацию на любого из нас! Ввела ФИО, дату рождения итп, прошла антиспам проверку - и получила полный архив на себя. Дело 1 минуты и ты знаешь все о любом человеке. Проверила информацию о парне - чуть челюсть не отпала!!!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter