ЯНУКОВИЧ НАКАЗАВ НЕГАЙНО РОЗІБРАТИСЯ З ПОМИЛУВАННЯМ ЛУЦЕНКА

9 переглядів
122
П'ятниця, 5 квітня 2013, 21:26

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до президента Віктора Януковича з проханням про помилування Юрія Луценка.

Про це повідомляє пресс-служба президента .

Вона зазначила, що пунктом 27 частини першої статті 106 Конституції та частиною першою статті 87 Кримінального кодексу президент здійснює помилування стосовно індивідуально визначеної особи.

"Відповідно до положень Конституції України та Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" Уповноважений має керуватися справедливістю і власною совістю та зобов'язаний діяти незалежно, неупереджено, в інтересах людини і громадянина", - заявила Лутковська.

"Здійснюючи протягом року провадження у справі Луценка., можу констатувати таке.

За час відбування основного покарання в місцях позбавлення волі у Луценка Ю.В. неодноразово фіксувалось погіршення стану здоров'я багатьма медичними фахівцями, що призвело до необхідності оперативного хірургічного втручання", - наголосила вона.

"На сьогоднішній день стан його здоров'я потребує постійного нагляду та контролю в спеціалізованих медичних закладах, ефективно забезпечити які складно в умовах відбування покарання", - додала Лутковська.

Вона також вказує, що станом на квітень 2013 року Луценко фактично відбув більшу частину призначеного судом покарання.

"Враховуючи Вашу, шановний Вікторе Федоровичу, позицію щодо необхідності гуманізації системи відбування покарання, а також зважаючи на європейські стандарти в галузі прав людини, які передбачають забезпечення ефективної медичної допомоги особам, що утримуються в місцях позбавлення волі, прошу Вас помилувати Луценка Юрія Віталійовича та звільнити його від основного покарання на підставі статті 85 Кримінального кодексу України", - йдеться у зверненні Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Президент Янукович звернувся до Комісії при Президентові України у питаннях помилування з проханням невідкладно розглянути звернення Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської та колишнього Міністра охорони навколишнього природного середовища України Георгія Філіпчука.

powered by lun.ua
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.93.61.---Zlodei1977..
Интересно как она попросила у него на колени наверное встала и попросила?
IP: 77.52.42.---Roman_N..
Такого креатива от ПР не ожидал :))) Луценко и семья не попросили, так они сами у себя просят. Вспоминается мультик "...так Вы и есть за меня будете?" Сегодня в суде "потерпевший" от действий Луценка заявляет, что он не потерпевший и претензий не имеет, а судья заявляет, что они все-равно защитят его права и посадят Луценка... Абсурд...
IP: 37.53.234.---Лекс..
Григорий Спектор: Юра - в патовой ситуации. ... ...Лутковская, ставленник ПР, именно на этом чётко играет: убрать Луценко из политики насовсем. Впрочем, доходы жены и две пенсии госслужащего позволяют ему спокойно писать мемуары «Упущенные шансы»
Ошибаешься. Они боятся выпускать Луценка, но им ничего больше не остается, иначе они все станут невыездными с Януковичем. А Луценко уж точно молчать не будет. Янукович его серьезно боится как и Тимошенко. Скоро конец будет бандитской власти.
IP: 77.239.189.---Fedor K..
Наверняка, нашли другой вариант не пустить его на выборы ))) Скорее всего, нашли приписку в левом законе, где помилование не гасит судимость
IP: 79.208.127.---Odissej..
think: Кампашка ищет как выкрутится из тупика, куда себя загнала. Не просит Луценко помилования от врагов, ибо честь имеет, Вот они - то "интелигентов вшивых" привлекали без согласися Луценко опустить его своим прогибом под тиранчика, - теперь вот Лутковская свою основную задачу решает - подтанцовки при ПРохвостах.
---Пока что главная задача сохранить жизнь Луценко. Они уже отняли у него здоровье, дай бог, чтобы он смог избавиться от тяжелых последствий голодовки и издевательств тюремной медицины.
Усі коментарі