Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Аварію на заводі Фірташа ліквідували - уряд

Вівторок, 06 серпня 2013, 21:01
відео
Версія для друку Коментарі26

Аварію на заводі з виробництва аміаку в Горлівці ліквідували.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

Згідно з інформацією, ситуація перебуває під контролем Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Для розслідування причин аварії та прийняття практичних рішень з ліквідації наслідків аварії та надання допомоги потерпілим у Горлівку вилетіли віце-прем'єр Юрій Бойко і міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков.

На місце аварії також вирушили представники ГПУ, СБУ та МВС.

Як відомо, в результаті аварії на виробництві загинуло 5 осіб та 20 постраждали і госпіталізовані.

За повідомленням 5 каналу, щонайменше 5 працівників заводу нині у тяжкому стані в реанімаційному відділенні горлівської лікарні.

"Одразу після аварії через хмару газу працівникам підприємства наказали вдягти протигази, однак ті були розраховані лише на 5 хвилин дихання. Тож постраждалі отруїлися аміачними випарами і отримали опіки дихальних шляхів", - сказано у сюжеті.

Раніше у міській СЕС повідомили, що гранично допустима концентрація аміаку в повітрі Горлівки не перевищена.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: аварія

powered by lun.ua
IP: 89.252.61.---
braterstvo _ 07.08.2013 11:36
Дивна ситуація, на приватній фірмі пана Фірташа відбулася аварія з численними жертвами, а Уряд рапортує про успішне вирішення проблеми, яка виникла. Хоча сам Фірташ мовчить.
IP: 194.143.137.---
IgorL2007 _ 07.08.2013 10:09
Такую информацию американским дипломатам предоставил совладелец RosUkrEnergo Дмитрий Фирташ. В ходе конфиденциальной беседы с послом США в Украине Уильямом Тэйлором он признал, что в его газовом бизнесе "реальную силу" представляет именно Могилевич.
"Он признал, что у него есть связи с представителем российского криминального мира Могилевичем, и подчеркнул, что перед тем как начать свой бизнес, ему нужно было получить одобрение у Могилевича", - говорится в отчете американского посла по итогам встречи с украинским предпринимателем. The Guardian пишет, что США считают Могилевича одним из сильнейших главарей мафии в мире. "В Вашингтоне уверены, что в 1990-е годы он создал самую сильную преступную группировку Восточной Европы. Он фигурирует в списке 10 наиболее разыскиваемых ФБР беглецов: считается, что Могилевич причастен к принесшей многомиллионный доход мошеннической операции, связанной с компанией, которая базируется в Пенсильвании", - отмечает издание.
IP: 92.113.23.---
PRAVDACOMUA _ 07.08.2013 10:07
уберут бонусы руководству,людям(оставшимся в живых) выплатят компенсацию,купят новые противогазы,отрапортуют о усилении техники безопасности.
IP: 194.143.137.---
IgorL2007 _ 07.08.2013 10:05
Фірташ має зникнути з бізнесової карти України. Таким невдахам не можна віддавати не те що небезпечні підприємства але й взагалі треба заборонити займатися бізнесом в Україні. П'ять загиблих та 22 постраждалих мають поставити крапку на цьому бізнесмені від кримінального середовища.
IP: 85.159.2.---
Energy Adept _ 07.08.2013 09:53
СУХИМ ІЗ ВОДИ?
"Брітіш петролеум" за аварію в Мексиканській затоці була оштрафована на мільярди доларів. Керівники ВР, які рангом на порядок вище Фірташа, гнули спину перед урядами та громадськістю, щоб їм вибпчили вину. А Фірташ тільки посміхається і спить спокійно. Тим більше, що перевіряти поїхав друг Бойко.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter