В Одесі розігнали Євромайдан. Є затримані

25 листопада 2013, 08:26

В Одесі вночі Беркут розігнав євромайдан.

Про це у своєму твіттері дві години тому написав Голова партії в команді Демократичного Альянсу, Василь Гацько

"В Одесі щойно міліція знесла наметове містечко. Наших хлопців затримала міліція. Серед затриманих Олексій Чорний", - написав він.

Реклама:

Чорного побили. Гацько наводить фото, на якому видні гематоми на обличчі Чорного.

 

Крім того, за його словами, затримано трьох активістів.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Відео - MrDibrov

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: