В Одесі розігнали Євромайдан. Є затримані
25 листопада 2013, 08:26
В Одесі вночі Беркут розігнав євромайдан.
Про це у своєму твіттері дві години тому написав Голова партії в команді Демократичного Альянсу, Василь Гацько
"В Одесі щойно міліція знесла наметове містечко. Наших хлопців затримала міліція. Серед затриманих Олексій Чорний", - написав він.
Реклама:
Чорного побили. Гацько наводить фото, на якому видні гематоми на обличчі Чорного.
![]() |
Крім того, за його словами, затримано трьох активістів.
РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.
Відео - MrDibrov
Українська правда
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування
