МВС перекваліфікувало свідка у "справі Чорновол" на підозрюваного

26 грудня 2013, 16:21

Андрія Насіковського, який впустив переночувати підозрюваного у нападі на Тетяну Чорновол Сергія Котенка, перекваліфікували зі свідка на підозрюваного.

Відповідну підозру йому вручили у четвер близько 16 години, повідомили Українській правді люди, які підтримують з ним контакт.

На телефонні дзвінки він більше не відповідає, хоча до цього завжди брав слухавку.

Реклама:

За інфомрацією УП, слідчий прийняв рішення про затримання Насіковського на три доби.

Насіковському, який майже добу затриманий правоохоронцями, досі не мав зустрічі з адвокатом.

Раніше депутат Володимир Полочанінов повідомив, що затриманих Насіковського та Храмцова намагаються "призначити винними".

РЕКЛАМА:

"Їх опитували як свідків, бо жоден з них у ту ніч не перебував у тому авто", - писав Полочанінов.

"Пред'явлення нових звинувачень за іншою статтею дає можливість затримати їх і тримати під вартою до "щиросердного" зізнання", - зазначив він.

Як відомо, серед  тих, кого напередодні затримали МВС у зв’язку з нападом на Тетяну Чорновол, є Андрій Насіковський, у якого в ніч нападу переночував підозрюваний Сергій Котенко.

"Він ночував у мене вдома. Я живу в центрі Броварів. Він був у мене з першої години ночі і до 10 ранку. Потім я викликав йому таксі, і він поїхав на автовокзал. Він не говорив, куди збирався їхати", - сказав Насіковський.

За його словами, Котенко йому нічого не пояснював і на спроби дізнатися, що сталося, не відповідав.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: