Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

ВР Криму: Майдан стає некерованим

Понеділок, 09 грудня 2013, 19:02
Версія для друку Коментарі27

Майдан стає неконтрольованим, вважають у президії Верховної Ради Криму.

Про це йдеться в останньому її зверненні до кримчан.

До такого висновку парламентаріїв півострова привів руйнування пам'ятника Леніну в Києві.

"Цей акт вандалізму показує , що майдан стає некерованим і що його учасники забули про декларовану ними раніше прихильність європейським цінностям. "Євроінтегратори" нагадують сьогодні полчища варварів, які захопили цивілізоване місто і що намагаються встановити в ньому свої порядки" , - говориться в документі.

Кримські парламентарії висловлюють крайню стурбованість останніми подіями, заявляючи , що "радикальні дії (демонстрантів) носять антидержавний і насильницький характер".

Члени Президія Крима різко засудили дії Евромайдану.

"Їх принцип - "чим гірше , тим краще". Їх завдання - спровокувати кровопролиття, занурити країну в хаос руйнівного і запеклого протистояння. Їх тактика - інформаційний терор і обман народу України" , - йдеться у зверненні.

При цьому в Криму звинуватили "європейських чиновників" в тому , що вони нібито "намагаються примусити нашу країну до форсованої євроінтеграції (...), ігноруючи думку більшості населення України".

"Запевняємо вас, що не віддамо Крим на поталу оскаженілих "євроінтеграторів", неонацистів і русофобів " , - заявили в президії ВР Криму.

Як повідомлялося, учасники форуму депутатів рад усіх рівнів та громадськості Луганської області вимагають від Віктора Януковича "негайно вжити всі необхідні заходи для відновлення законності в Україні".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Крим, євромайдан

powered by lun.ua
IP: 74.125.181.---
Назар Крим _ 12.12.2013 02:30
распустить этот дом престарелых!!!Какую-то автономию еще придумали!Область обычная
IP: 37.53.2.---
Yuriy Lysenko _ 09.12.2013 22:06
Aleksandra Ivanchenko:
Абсолютно согласна с их мнением по этому поводу, пора уже прекращать все эти действия, потому что они уже не столько неконтролируемые, сколько неадекватные!
Это твоя донецко-бандитская власть неадекватна.
IP: 74.125.17.---
Aleksandra Ivanchenko _ 09.12.2013 21:02
Абсолютно согласна с их мнением по этому поводу, пора уже прекращать все эти действия, потому что они уже не столько неконтролируемые, сколько неадекватные!
IP: 74.125.181.---
devora _ 09.12.2013 20:49
Марионеточный режим Крыма переживает за памятник! Цинизм этой власти сосредоточен на имуществе, а не на человеке. Их волнуют деньги. Нам, крымчанам, живется очень плохо. Кроме озвучки деклараций, для людей не делается ничего. Посмотрите, что делается в больницах, если нет средств, оперировать и лечить не будут, социальные льготы не работают. Для людей не делается НИЧЕГО. Банду Крыма геть!
IP: 188.230.33.---
Сергій Назаревич _ 09.12.2013 20:41
....виявляється, до цього часу ЄВРОМАЙДАНОМ керувала Верховна Рада Криму!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter