Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Єдине в Україні золоторудне родовище контролює партнер Захарченка

Понеділок, 13 січня 2014, 14:11
відео, інфографіка
Версія для друку Коментарі26

Мужіївським золоторудним родовищем володіє "Карпатська рудна компанія", яку контролює донецький бізнесмен Валерій Бредихін, партнер голови МВС Віталія Захарченка.

Про це йдеться в розслідуванні журналістів Слідства.Інфо Дмитра Гнапа та Катерини Каплюк, проведеного в рамках спецпроекту "ЧЕСНО про УРЯД", який реалізують рух "Чесно" і "Громадське ТБ".

Віталій Захарченко та Бредихін є співвласниками торгівельних марок "Трибушани" та "CarboKarp", які займаються продуктами із мармурової крихти.

Валерій Бредихін та Віталій Захарченко разом реєстрували торгові марки (Дані: Держпідприємство «Український інститут промислової власності»)
Валерій Бредихін та Віталій Захарченко разом реєстрували торгові марки (Дані: Держпідприємство «Український інститут промислової власності»)

Крім того, разом із дружиною голови МВС – Людмилою Захарченко – Бредихін був партнером у фірмах "Линкруст" та "Гірничорудні технології".

Бредихін також є бізнес-партнером дружини Захарченка (ДАНІ: Державна реєстраційна служба)
Бредихін також є бізнес-партнером дружини Захарченка (Дані: Державна реєстраційна служба)

Журналісти називають Бредихіна "правою рукою родини Захарченків у бізнесі".

Бредихін є засновником ТОВ "Гірничо-Геологічне Підприємство "БРІКОМ", яке є засновником ПРАТ "Гірничо-металургійний комплекс". 

Останньому товариству й належить ТОВ "Карпатська рудна компанія", яке торік отримало контроль над золоторудним родовищем біля села Мужієво, що на Закарпатті (Берегівський район).

 Мужіївське родовище і Захарченки

Товариство "Гірничо-металургійний комплекс" зареєстроване в Донецьку, хоча за місцем реєстрації , на площі Конституції, 1, про нього нічого не знають.

Офіс іще однієї компанії Бредихіна – "Гірничорудні технології" - журналісти у Донецьку також не знайшли: за її юридичною адресою тепер знаходиться квартира, а за фактичною – співробітники не захотіли говорити з журналістами. Ще кілька років тому до наглядової ради цієї компанії входили дружина та мати Захарченка.

Мужіївське родовище – єдине чинне в Україні з видобутку золота. 

Мужіївське родовище
Мужіївське родовище

На сьогодні це – 55 тонн золота, 1 мільйон цинку та свинцю розвіданих запасів. В грошовому еквіваленті це майже 3,8 мільярди доларів США.

Фото 3d-карти пластів кольорових металів мужіївського родовища (джерело: Тов «карпатська рудна компанія»)
Фото 3d-карти пластів кольорових металів мужіївського родовища (джерело: Тов «карпатська рудна компанія»)

Також на території родовища розташоване сховище відпрацьованої породи. В цьому сховищі вже є 1 тонна видобутого золота та 4,5 тони срібла. Якщо перевести це на гроші, йдеться про 32 та 3 мільйони доларів США відповідно, зазначають розслідувачі.

 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Захарченко

powered by lun.ua
IP: 74.125.181.---
Андрій Костін _ 13.01.2014 23:52
Artem Sery:
Бредні....!?А чому ж тоді усі ховаються,нікого немає,це ненормально...,в будь якому разі,все що зараз зв’язано з грошима,має початок у владі,доказано неоднаразово!!!
IP: 109.162.0.---
Artem Sery _ 13.01.2014 23:00
Бредни белесого мерина. Ни документов, ни фактических материалов - диаграммки один на уровне 1 курса любого техникума, что за уровень статьи? Наберите уже грамотных специалистов, Гие было бы стыдно за вас, господа.
IP: 74.125.181.---
Доктор Мальтус _ 13.01.2014 22:57
Юрій Романенко:
Одна обласна управа міліції за рівнем доходності на порядок перевищує золоті копальні.
100%!
Вочевидь, Захарченко (або "сім"я") прихопила цей рудник просто, "аби було". З цього рудника можна качати бабло тільки в один спосіб - витрачати на добування золота державні бабки, як це й робилося за Кучми. Але з бабками зараз напряг, усе йде на утримання влади.
IP: 91.194.57.---
Юлия Волкова _ 13.01.2014 22:33
Перепечатывать сомнительный материал – это непрофессионально. Но о чем тут говорить, УП в своем репертуаре.
IP: 46.119.212.---
Kolya Yustov _ 13.01.2014 21:39
Извините, а "партнер" в чем, если официально все министры при вступлении в должность продают и выходят из всех дел, госчиновник не может иметь никаких бизнесов. То есть начиная с заголовка в уши читателю льется лажа, неприкрытая и абсолютно безосновательная (если не считать основанием горячее желание кому-то насолить). Журналистика? Спасибо, сыты.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter