Леніна хочуть поставити на сигналізацію

14 січня 2014, 16:12

У Борисполі хочуть поставити на сигналізацію пам’ятник Леніну або територію навколо нього.

Про це він повідомив Українській правді начальник Бориспільського відділу МВ ГУМВС Роман Козьяков.

За його словами, відповідну пропозицію він висловив під час проведення планової наради.

Реклама:

На думку Козьякова охоронні структури повинні покращити захист пам’ятника за допомогою технічних засобів, наприклад сигналізації.

 Він вважає, що "тільки так можна досягти безпеки та попередити випадки хуліганства".

Як відомо, 8 грудня було скинуто пам’ятник Леніну у Києві, після цього пам'ятники були скинуті ще у кількох містах.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Останній випадок руйнування Леніна було зафіксовано у Кривому Розі.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: