Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

В МВС відхрестилися від вогнеметів: використають патрони з газовою гранатою

Субота, 01 лютого 2014, 11:13
Версія для друку Коментарі26

Спецзасоби "Джміль" та "Джміль-М", якими планують доповнити перелік спецзасобів, що перебувають на оснащенні органів внутрішніх справ, насправді є патронами з газовою гранатою.

Про це заявили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ, кометуючи документи про плани МВС використовувати для охорони громадського порядку вогнемети.

"Ця інформація не відповідає дійсності. Зазначені в проекті нового переліку спецзасоби "Джміль" та "Джміль-М" є патронами з газовою гранатою сльозогінної дії. Зокрема, спецзасіб "Джміль" використовується для масових заходів, "Джміль-М" – для спеціальних операцій", - заявили в МВС.

Раніше стало відомо, що МВС пропонує додати до переліку спецзасобів, які застосовується міліцією при охороні громадського порядку, реактивні вогнемети "Джміль" і "Джміль- М". 

У пояснювальній записці до постанови виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко зазначив, що такі спецзасоби дозволить "належним чином забезпечити виконання завдань з охорони громадського порядку, громадської безпеки та боротьби зі злочинністю".

Реактивний піхотний мобільний вогнемет "Джміль -М" використовується військовими підрозділами радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ) Сухопутних військ Росії, призначений для знищення живої сили супротивника, здатний вражати на відстані до 1,7 км, прицільна дальність стрільби - до 800 метрів.

Українська правда 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: МВС, євромайдан

powered by lun.ua
IP: 62.216.42.---
treanon _ 09.02.2014 15:21
У Рівненській області, біля міста Кузнецовськ, розташоване одно з підприємств Міністерства оборони України, головним призначенням якого є зберігання стрілецької зброї часів Великої Вітчизняної війни. Так от, за наслідками інвентаризації 2011 року недорахувались 1811 ранцевих вогнеметів Ураховуючи ситуацію, що склалася, як ви думаєте, у чиїх руках вони зараз перебувають?
IP: 37.73.192.---
Микола Гавриленко _ 01.02.2014 19:58
Alex Kontsevych:
Они забывают, что против них тоже может быть использован шмель, но уже с настоящей гранатой.
А ми Бджоляра попросимо своїх бджілок з тиждень не годувати, а потім випустимо на Беркут. Як думаєте, допоможе Віктор Перший, а на ділі - нульовий?
IP: 144.76.166.---
Alex Kontsevych _ 01.02.2014 17:37
Они забывают, что против них тоже может быть использован шмель, но уже с настоящей гранатой.
IP: 95.158.48.---
Юрій Романенко _ 01.02.2014 15:45
Ирина Соломина:
Гляньте будь-ласка, наслідки захвату МИНЮСТУ, наші персональнв дані
вже передані до Російських баз данних, видаляйте все про себе поки не пізно
Для переходу скопіюєте ссилку і видальте зірочку
moourl.*com/r8pg8
пшлнх, путинский ушльопок.
IP: 89.252.34.---
Safe _ 01.02.2014 15:39
Andrey Blinov:
Тут можно сказать однозначно что со "Шмелями" - "Джмилями" журналисты немного сели в лужу.Действительно, существуют патроны с дистанционной газовой гранатой "Джмиль" и "Джмиль-М", производства киевского ФОП Шостак, и к "Шмелям" они отношения никакого не имеют. Поэтому совет для журналистов внимательно проверять информацию, чтобы не давать повода для обвинений.
Предоставте фото или инфо про эти патроны,какого они калибра ?

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter