Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Регіонали створили фронт для "зачистки країни від окупантів"

Субота, 01 лютого 2014, 14:23
відео
Версія для друку Коментарі535

Екстренний Всеукраїнський зліт керівників первинних організацій Партії регіонів ухвалив рішення про створення Всеукраїнської громадської спілки "Український фронт".

Про це повідомили в прес-службі Харківської облорганізації Партії регіонів.

Пропозиція, яку оголосив голова правління ХОО "Союз ветеранів Афганістану" Володимир Рижков, булла підтримана одностайно. 

До складу Фронту увійдуть громадські об'єднання, громадські організації, представники політичних партій і громадяни України, які виявлять бажання приєднатися до нього. Символом суспільного союзу "Український фронт" обрано Георгіївську стрічку.

Як заявив голова Харківської ОДА Михайло Добкін, "назва  "Український фронт" особливо символічна".

"Наш фронт почне зачищати і очищати українську землю від тих, хто прийшов сюди з окупаційними планами", - заявив він.

Разом з тим Добкін закликав скористатися "навіть мінімальним і примарним шансом", щоб не допустити громадянської війни.

"Поки є можливість мирно вирішити сьогоднішнє протистояння в суспільстві, ми маємо скористатися навіть мінімальним і примарним шансом, щоб зберегти мир  і не допустити громадянської війни і кровопролиття", - зазначив Добкін.

При цьому він припустив використання та інших " методів наведення порядку", коли всі мирні варіанти врегулювання кризи будуть вичерпані.

"Терпіння наше не безмежне. Коли ми зрозуміємо, що мирний спосіб наведення порядку в нашій країні вичерпаний, ми  будемо це робити по-іншому", - додав Добкін.

Також він назвав те, що відбувається в країні "поганою п'єскою", сценарій якої "написаний не в Україні".

"Дійові особи цієї поганої п'єски виявилися доморощеними, мають посвідчення депутатів всіляких рад, в тому числі і Верховної. Купка оскаженілих націоналістів, спустившись з Говерли, озброївшись не лише сценарієм, але і кийками, вирішила, що вони і є той єдиний український демос, який здатний продукувати національну ідею і проголошувати її від імені всього українського народу", - заявив Добкін.

При цьому він звинуватив опозиційні ЗМІ в створенні інформаційної блокади Партії регіонів і штучному поділі країни на Схід і Захід.

За даними організаторів, у зльоті, який проходить у Харкові, беруть участь близько 6000 осіб у складі 20 делегацій представників обласних організацій Партії регіонів, нардепи Олег Царьов, Дмитро Святаш, Дмитро Добкін, Анатолій Денисенко, представники дипломатичних кіл, представники КПУ, представники понад 50 громадських організацій та об'єднань.

Українська правда 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: ПР, Харків, євромайдан

powered by lun.ua
IP: 93.73.109.---
Ярослав Сусленко _ 11.02.2014 22:23
от себя самих))))
IP: 37.229.141.---
Сергей Пригара _ 10.02.2014 12:44
Добкін не був таким хоробрим якщо б не мав підтримки кремлівського Янкеля, пов'язаного з міжнародним єврейським капіталом.
IP: 144.76.166.---
Игорь Беспонтовый _ 04.02.2014 19:59
Андрей Люлько:
Ты полный дебил, не путай население проживающее в Донбассе, с рыгыоналами и вождями. Яныка поддерживают вассалы и холуии в руководстве, а простой народ против. Ты сам на что способен кроме писанины?
IP: 144.76.166.---
Игорь Беспонтовый _ 04.02.2014 19:54
Ну что вы здесь все мычите, овечье стадо? картинки безликие,кто вас слышит? Выходите на улицы, объединяйтесь, ДЕЛАЙТЕ хоть что то , а не рассуждайте , спрятавшись за никами сидя в тепле за мониторами.
IP: 144.76.166.---
галина зэх _ 04.02.2014 13:26
Регионалы ошибочно принимают народ Украины за оккупантов. А Регионалы Харькова не имеют права организовывать бандитские группы против мирных митингующих. Вина регионалов состоит в насилиях над мирными митингующими, что нарушает не только законодательство Украины!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter