Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Відповідальність за спалення активіста у Запоріжжі взяли на себе "привиди Севастополя"

Неділя, 16 лютого 2014, 23:19
Версія для друку Коментарі53

Відповідальність за спалення активіста у Запоріжжі взяли на себе активісти з організації "Привиди Севастополя".

Про це 16 лютого повідомили в ефірі Hromadske.TV.

"Активісти організації у своєму відеозверненні, яке пізніше досить швидко було видалено з сервісу Youtube, досить детально описали, як вони це зробили. Чоловік у балаклаві на голові взяв на себе відповідальність за "перезавантаження", тобто спалення автівки та активіста", - повідомили в ефірі.

У свою чергу активіст з Запоріжжя Тарас Білка повідомив, що активісти з організації вже створили свої філії – у Запоріжжі, Дніпропетровську та Донецьку, де "проводять свої "перезавантаження, але нікого не підтримують і будуть мститися "майданутим".

"Дружина загиблого на звязок не виходить, жодних подробить загибелі активіста немає. Єдине, що відомо від його знайомого, що у Синенка дійсно був невеликий кредитний борг у сумі 50 тис. грн., але в  нього машина коштувала дорожче", - зазначив Білка.

Таким чином, на його думку, версія міліції про суїцид активіста через заборгованість не реальна.

"Разом з тим експерти з правоохоронних органів зазначили мені у приватних розмовах, що вірогідність того, що йому в машину вистрілили в бак, від чого вона загорілася – дуже мала", - додав Білка.

У свою чергу Ігор Артюшенко – активіст запорізького Євромайдану – зазначив на своїй сторінці у Facebook, що загиблий "не мав жодних істотних фінансових проблем, а  його статки значно перевищували ці боргові забов`язання".

"Версія правоохоронців розроблена тільки з однією метою — не займатись розкриттям цієї справи, не шукати винних у вбивстві", - упевнений Артюшенко.

Також він заявив, що Синенко "дійсно був учасником Євромайдану в Запоріжжі, ходив на недільні акції, брав участь у Автомайдані, допомагав у справах, їздив на подібні акції в Дніпропетровськ".

"Чи могли бути в нього проблеми з "різним елементом" через активну громадську позицію? Звичайно, що це могло мати місце", - зауважив Артюшенко.

Як відомо, у Запоріжжі було вбито активіста Автомайдану. За попередньою інформацією, невідомий вистрілив в бензобак автомобіля, в якому перебував загиблий, після чого авто вибухнуло.

В МВС заявили, що інформація про участь загиблого запорізького активіста у протестних рухах не знайшла об’єктивного підтвердження в ході перевірки, а загинути Синенко міг в результаті самогубства через кредитні зобовязання.

Українська правда 

Все про: Запоріжжя, майдан

IP: 77.123.192.---
vasl _ 05.03.2014 15:44
Полный бред!!! нет в Севастополе такой организации. Может хватит распаливать вражду между регионами Украины лживыми мероприятиями!! Готовите соотвествующее настроение??? Ну тогда пишите что в Севастополе сожгли елку, ответственность на себя взяли Касперы Закарпатья...
IP: 193.0.240.---
Sasha Kucherov _ 27.02.2014 09:43
что значит "Активисты организации в своем видеообращении, которое позже довольно быстро было удалено с Youtube"?
посылаясь на несуществующее видео обвиняют тех, кого выгодно обвинить заказчикам УП.
IP: 46.118.201.---
Дмитрий Решетников _ 18.02.2014 12:00
бред какой-то нет в Севастополе никаких призраков.
IP: 144.76.166.---
Oleksiy Shakirov _ 17.02.2014 14:53
Yarko Navalkivskii:
ось справжня робота для СБУ навітьбільше це діло ЧЕСТІ наших офіцерів
У діючих керівників силових структур за часів Януковоча немає ані честі, ані гідності - вони це вже довели!
IP: 188.130.213.---
Yarko Navalkivskii _ 17.02.2014 10:26
ось справжня робота для СБУ навітьбільше це діло ЧЕСТІ наших офіцерів


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте