Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Оприлюднені організатори та причетні до вбивств людей: плани та прізвища

Понеділок, 24 лютого 2014, 12:28
документи
Версія для друку Коментарі131

Снайперами на Інститутські були бійці підрозділу спецоперацій ВВ та спецпідрозділу "Омега", а допомогу в підготовці спецоперації надавав колишній перший заступник ГРУ Російської Федерації.

Про це заявив депутат Геннадій Москаль, який навів документи, отримані за допомоги працівників СБУ ат МВС.

"Матеріали про злочинну діяльність правоохоронців допомагали збирати на свій страх і ризик патріотично налаштовані працівники МВС та СБУ. Врешті решт у мене на руках опинилися плани спецоперацій по силовому розгону акцій протесту "Бумеранг" і "Хвиля", - написав він.

"Я вирішив оприлюднити частину планів "Хвиля" та "Бумеранг" — документи, які доводять, що снайперами на вул.Інститутській були бійці підрозділу спеціальних операцій внутрішніх військ, яким керує полковник С.Асавалюк, та бійці підрозділу внутрішніх військ "Омега"", - повідомив Москаль.

"Вказівку на застосування зброї колишній міністр МВС В.Захарченко дав спецпідрозділу ГУБОЗ МВС "Сокіл", - підкреслив він.

Крім того, він надав прізвища та номери телефонів керівників підрозділів, що брали участь у силовому розгоні акцій протесу.

"На підставі цих даних Генпрокуратура має відкрити кримінальні провадження", - наголосив він.

"Після цього я добровільно передам слідчій групі ГПУ решту матеріалів, які вказують на причетність до кривавих подій міністра МВС В.Захарченка (котрий особисто заявив 20 лютого, що віддав наказ про застосування бойової зброї), його заступника В.Ратушняка, начальника департаменту громадської безпеки МВС О.Крикуна, командувача внутрішніх військ МВС С.Шуляка, в.о. начальника ГУМВС у м.Києві В.Мазана, голови СБУ О.Якименка, його першого заступника В.Тоцького, начальника УСБУ в Києві та Київській області О.Щоголєва, командирів підрозділу СБУ "Альфа", - додав він.

"Допомогу в підготовці спецоперацій МВС та СБУ надавав колишній перший заступник ГРУ Російської Федерації, котрий проживав у готелі "Київ" (його проживання й харчування оплачувала СБУ). Українська влада задіяла фахівця з Росії, оскільки наш очільник СБУ виявився льотчиком, а міністр МВС — ОБХСС-ником", - додав він.

"Всі дані росіянина будуть надані Генпрокуратурі, а ступінь його вини хай визначає слідство. Крім того, я готовий передати Генпрокуратурі матеріали, які вказують, що при силовому розгоні акцій протесту МВС та СБУ діяли, як організоване злочинне угруповання", - повідомив Москаль.

 
"План "Бумеранг" і "Хвиля" доповідався вищому політичному керівництву країни і вводився в дію з його схвалення", - зазначив він і висловив настороження і обурення, "що на сьогоднішній день, нікому з високопосадовців не вручено повідомлення про підозру, ніхто з них не затриманий і не арештований". 

 
 
 
 
 
 
 
 
Вказані позивні, які раніше звучали у записах з рації
Вказані "позивні", які раніше звучали у записах з рації
 
 

Як відомо, в рамках "підготовки до антитерористичної операції" СБУ силовики штурмували Майдан незалежності з боку Грушевського та Інститутської після так званого "мирного наступу" 18 лютого. В наслідок цього загинули щонайменше 26 осіб. В СБУ наголошували, що не задіяли бійців спецпідрозділу "Альфа" у штурмі Майдану Незалежності в Києві 18 лютого 2014 р.

Вранці 20 лютого снайпери з боку силовиків відстрілювали активістів на вулиці Інститутській, в тому числі стріляли по медиках..

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

powered by lun.ua
IP: 109.86.68.---
Хот Шот _ 19.03.2014 23:05
не реагируйте на троллей, им платят за ваши ответы!
IP: 188.231.254.---
Олександр Дядюк _ 18.03.2014 23:04
А які претензії до Наказу?
Уявіть - групи озброєних бітами і коктейлями молотова "мирних демонстрантів" штурмують Білий дім в США - хабі там поліція не буде видавати такі ж самі накази - про ліквідацію ОЗБРОЄНИХ РАДИКАЛІВ?
Хіба в жодному з цих наказів - є наказ стріляти по неозброєних людях.
Такий наказ в аналогічній ситуації видасть поліція будь якої Європейської
країни. Що в цьому наказі незаконного і злочинного. Прошу, як юрист назвати пунктиі в норми Закону (чи інструкції), яким вони суперечать.
IP: 144.76.166.---
Sales Marsales _ 11.03.2014 00:11
А я даже не стал все подробно читать. Они так все зажрались, от армии все бабки украли и от людей, они просто не ожидали. Ну нихрена не вышло, зброд там один был и воровье.
Теперь Путлер пытается всем показать, что он большой мастак и готов ко всему, а сам быдлоту из ростова запускает на саботажи.
Путлер. Вы кодло воровья. Просрете все!
IP: 94.153.48.---
Uruz _ 09.03.2014 08:21
Александр Колдовский:
И нигде нет ни слова о том, что снайперам дан приказ стрелять на поражение.
Зато, если здраво на это посмотреть и проанализировать все данные, которые есть в свободном доступе в нете - то видно, что стреляли майдановцам в спины.
Теперь "минпроп им бандеры" (а на деле пейсатые, кто собственно, и стоит за всем этим переворотом) будут вам лапшу на уши вешать, мол, это Янык во всем виновать.
Ну, блин, совсем как в Югославии, Ливии, Сирии. Один в один - ИХ алгоритмы не меняются. А вы тут хоть глаза друг другу выцарапайте в спорах - чем больше вы спорите, тем спокойнее ИМ делить награбленое.
сравнения с югославией,ливией и сирией не катят, во-первых потому что Майдан собрал цвет нации, а во-вторых борьба велась с криминалом и за национальное самоопределение.
IP: 144.76.166.---
Sergey Savunevich _ 06.03.2014 23:32
Виталий Джан:
Странно, как вокруг окруженного майдана, непонятно по вашей версии как, появились сотни переодетых и вооруженных майданавцев с автоматами калашникова и снайперксими винтовками! Эти группы людей в форме беркута свободно передвигались по охраняемой беркутом территории и не арестовывались Беркутом , а почему? Почему эти люди действовали совместно с Беркутом и стреляли в майдан из рядов Беркута?

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter