Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У ЦВК запевняють, що кримський референдум провести не можна

Четвер, 27 лютого 2014, 17:56
Версія для друку Коментарі55

Для проведення референдуму в Криму немає юридичної бази.

Про це заявив член Центральної виборчої комісії Юрій Донченко в коментарі УНІАН.

За інформацією представника ЦВК, в законі про всеукраїнський референдум зазначено, що закон про місцеві референдуми втратив чинність.

Донченко розповів, що новий закон Рада ще не розробила і тому є протиріччя.

"У законі про депутатів місцевих рад є питання про їх відкликання через референдум, а самого механізму референдуму немає", - пояснив він.

"Тому це вводить в оману деяких людей, які, спираючись на закон про депутатів місцевих рад, не бачать того, що у нас немає закону про місцевий референдум", - додав представник ЦВК.

Донченко нагадав, що закон кілька разів вносився у Раду, але його досі не прийняли.

"Якщо сьогодні говорити, чи є юридична база, чи ні для проведення референдуму в Криму, можна однозначно говорити, що немає такої бази", - пояснив Донченко.

Як відомо, Верховна Рада Криму в четвер прийняв рішення про проведення 25 травня всекримського референдуму про розширення автономії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: ЦВК, Крим

powered by lun.ua
IP: 93.77.25.---
Artem Klimoff _ 27.02.2014 21:49
Пусть для начала россия проведет у себя референдумы по наданию суверенитета в Чечне, на Дальнем Востоке и в других автономных округах!
IP: 178.158.224.---
Eugen Metsger _ 27.02.2014 21:37
Так давайте проведем всеукраинский референдум.
Почему бы нет?
IP: 78.111.185.---
Костянтин Олешко _ 27.02.2014 21:13
Обломилося москалям )))
IP: 5.248.68.---
offstrade _ 27.02.2014 21:12
Igor Davydyants:
Он хотел копнуть легитимность с самого начала. Пусть утрется. Спикер легитимный и старый и новый. :) В.о. назначили позднее, чтобы иметь право подписывать документы накопившиеся еще при Яныке.
Люди ви взагалі у курсі подій які відбуваються в Україні. Рибак добровільно подав у відставку перед тим як втекти разом з Януковичем. Верховна Рада задовільнила його заяву про відставку і призначила нового спікера ВР - Турчинова. Нема старого і нового спікера є тільки один спікер ВР - Турчинов.
Після цього рада призначила Турчинова в.о. Президента України, бо Янукович по перше зник у невідомому напрямку зразу після підписання угоди, по друге не підписав закон про повернення в дію конституції 2004р протягом 48 годин як було зазначено в угоді.
Рада відправила Януковича у відставку як такого який самоусунувся від виконання обов'язків і прийняла Постанову ВР про повернення конституції 2004р. Постанова ВР згідно конституції не потребує підпису президента.
IP: 5.248.68.---
offstrade _ 27.02.2014 20:51
Александр Воронцовский:
Ну для вступления в силу закона о возврате к конституции 2004 года, тоже нужна была подпись президента, но её нет.
Ти або ідіот, або провокатор. Спочатку Рада прийняла Закон, але президент відмовився його підписувати. Тоді Рада прийняла Постанову ВР про повернення конституції 2004 року конституційною більшістю. Постанова ВР вступає в силу без підпису президента. Почитай конституцію, неуч.
Так що все там юридично бездоганно.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter