Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Новим прем'єром Криму буде лідер "Русского единства"

Четвер, 27 лютого 2014, 19:48
відео
Версія для друку Коментарі124

Новим прем'єром Автономної Республіки Крим призначений депутат Верховної Ради Криму, лідер партії "Русское единство" Сергій Аксьонов.

Про це повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" начальник інформаційно-аналітичного управління секретаріату Верховної ради Криму Ольга Сульнікова.

За її словами, за призначення Аксьонова прем'єром проголосували 53 депутати.

Сульнікова підкреслила, що під час призначення нового прем'єра був дотриманий порядок, кандидатуру Аксьонова вніс кримський спікер Володимир Константинов відповідно до статті 136 Конституції України.

На уточнююче запитання про те, чи є узгодження президента України на призначення нового прем'єра, Сульнікова запевнила: "Узгодження є".

При цьому вона підкреслила, що під час пленарного засідання "депутати перебували добровільно в залі".

Згідно з Конституцією України, прем'єр Криму призначається Верховною Радою Автономії за погодженням з президентом України.

Як відомо, будівля Верховної Ради Криму в ніч на четвер була захоплена невідомими озброєними людьми. Незважаючи на це, в ній відбулася позачергова сесія парламенту, причому озброєні люди відбирали у всіх депутатів засоби зв'язку.

На засіданні парламент Криму ухвалив постанову про проведення республіканського референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень Автономної Республіки Крим, на підтримку якого проголосували 61 з 64 депутатів, і рішення про недовіру Раді міністрів Криму і припинення її повноважень, за що проголосували 55 з 64 кримських парламентаріїв.

Всього до складу Верховної Ради Криму входить 100 депутатів. Про такі рішення повідомляла журналістам у телефонному режимі з приймальні голови Верховної Ради Криму начальник інформаційно-аналітичного управління секретаріату Верховної ради Криму Ольга Сульнікова.

Нікого з працівників секретаріату кримського парламенту в приміщенні не було.

Також неможливо перевірити, чи були присутні фізично всі депутати в залі засідань парламенту під час голосування, або ж використовувалися їхні електронні картки для голосування без їхньої участі.

Аксьонов народився в 1972 році в м. Бельці (Молдова).

У 1993 році закінчив Сімферопольське вище військово-політичне будівельне училище, після чого займався бізнесом.

З 2008 року - член Російської громади Криму і громадської організації "Громадянський актив Криму", через рік увійшов у правління Громадського активу Криму, став співголовою Координаційної ради "За російську єдність в Криму" і очолив Всекримський суспільно-політичний рух "Російська єдність".

Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Верховна Рада, Крим, кадри

powered by lun.ua
IP: 95.153.94.---
Алла Шульгина _ 28.02.2014 12:15
Судьбу Крыма должны определять все украинцы, а не только пророссийски настроенная часть жителей полуострова.
IP: 144.76.166.---
fiesko _ 28.02.2014 02:19
Да что они телятся. Конституционное право ВР Украины разогнать то шобло депутатов Крыма. И никаких референдумов не будет, а будет 25 мая новые выборы депутатов в ВР АР КРым.
IP: 95.135.110.---
Виктор Савирский _ 27.02.2014 23:54
КУПИТЕ ДАЧКУ В КРЫМУ. ОТДАМ НЕ ДОРОГО . ЛЕТ ДЕСЯТЬ НИКТО В КРЫМ НЕ ПОЕДЕТ. УЖЕ СТАЛИ ОТКАЗЫВАТЬСЯ МОИ ПОСТОЯННЫЕ КЛИЕНТЫ. ГОВОРЯТ В СОЧИ ДЕШЕВЛЕ И ТАМ ОЛИМПИЙСКАЯ ДЕРЕВНЯ. СОСЕД УЖЕ ПРОДАЛ ДАЧУ ЗА ПОЛЦЕНЫ А ЧТО... ЦЕНЫ СТАЛИ ПАДАТЬ НИЖЕ ПЛИНТУСА. В КРЫМУ СТРЕЛЯЮТ БАНДИТЫ С АВТОМАТАМИ ЗАХВАТИЛИ ПАРЛАМЕНТ. НАВЕРНОЕ ВСЕ СПЕЦИАЛЬНО СДЕЛАЛИ ЧТО БЫ ЗАГРУЗИТЬ СОЧИ... ВО БЛЯДВО МОСКВИЧИ УРКАЧИ.
IP: 144.76.166.---
katapult _ 27.02.2014 23:51
IR:
как классно сказал про море!
IP: 178.54.150.---
IR _ 27.02.2014 23:48
Я дуже сподіваюсь на місію європейських дипломатів.
Яника вгамували, може й російського царька заспокоять?
І дай Боже розуму кримчанам. Бо за те, щоб побачити власне море будете бандитам платити.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter