Рада відправила у відставку Нацраду з телебачення

28 лютого 2014, 12:30

Верховна Ради України із другої спроби відправила у відставку діючий склад Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Таке рішення було прийнято у п'ятницю на засідання парламенту.

За нього довелося голосувати двічі.

Реклама:

Під час першого голосування постанови Микола Томенка про висловлення недовіри Нацраді проголосував лише 221 депутат.

Після обговорення депутати вирішили повернутися до голосування.

Основною аргументацією нардепів щодо необхідності відправити Нацраду у відставку було неправдиве висвітлення подій під час Євромайдану та цензура з боку влади.

РЕКЛАМА:
Читайте УП без реклами за підпискою
від 249 грн/міс
Оформити підписку

Як заявили депутати, Нацрада діяла за дзвінками із Адміністрації президента.

Із другої спроби за відставку Нацради проголосували 242 депутати.

Таким чином нинішній склад Нацради із питань телебачення було відправлено у відставку.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: