Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

ТУРЧИНОВ: РОСІЯ ПОЧАЛА АБХАЗЬКИЙ СЦЕНАРІЙ В КРИМУ

П'ятниця, 28 лютого 2014, 21:52
оновлено, видео
Версія для друку Коментарі289

В.о. президент Олександр Турчинов заявляє про спробу Росії анексувати територію України.

"Під виглядом військових навчань Росія ввела війська в АР Крим. І не лише захопили парламент Криму, Кабмін Криму, вони пробують брати під контроль цивільні об’єкти, комунікації, пробують блокувати місця розташування українських військових", - заявив він у зверненні до народу.

"Вони провокують нас на військовий конфлікт. За даними нашої розвідки, вони відпрацьовують сценарій, який повністю аналогічний абхазькому, коли спровокувавши конфлікт, вони розпочали анексію території", - підкреслив в.о. президента.

"Українські військові виконують свої обов'язки, але не піддаються на провокацію, не йдуть на військовий конфлікт, розуміючи ту високу небезпеку, на яку наражається цивільне населення Криму", - додав він.

"Я особисто звертаюся до президента Путіна з вимогою негайно припинити провокацію і відкликати військових з АР Крим, працювати виключно в межах підписаних угод", - заявив Турчинов.

Він також нагадав, що Росія разом із США та Великою Британією є гарантом недоторканості і цілісності території України, згідно з Будапештським меморандумом.

"За зверненням ВР, за моїм особистим зверненням зараз відбувається засідання Ради безпеки ООН. Весь цивілізований світ підтримує Україну. РНБО України відпрацювала план нормалізації ситуації на півострові Крим. Ми вимагаємо припинити провокацію. Ми вимагаємо нормалізувати ситуацію", - зазначив він.

"ми впевнені в тому, що Україна збереже свою територію. Україна захистить незалежність і будь-які спроби анексії ,вторгнення будуть мати дуже серйозні наслідки. Я звертаюся до наших військових, які зараз знаходяться на півострові Крим. Я підтримую їх. Я дякую за те, що вони гідно виконують свої обов’язки", - додав в.о. президента.

"Я хочу заспокоїти цивільне населення АР, яке не підтримує сепаратистські гасла провокаторів і завербованих агентів. Ситуація на півострові найближчим часом має бути нормалізована", - заявив Турчинов. 

Як відомо, колишній радник президента Росії Андрій Ілларіонов вважає, що Володимир Путін зараз робить все, щоб в Україні почалася повномасштабна громадянська війна.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Турчинов, Росія, Крим

powered by lun.ua
IP: 31.135.123.---
Елена Елена _ 01.03.2014 23:16
Даже если за майдан половина Украины,то всё равно это не вся Украина.Это вы везде кричите,что пришла к народная власть.
IP: 94.244.186.---
Константин Маняев _ 01.03.2014 21:56
Елена Елена:
Вот не надо ля-ля. Аргумент "Не говорите за всю Украину" можно применить и в обратную сторону. Тут уже в дело вступает логика и математика. Поскольку эти митинги не просто сборища групп по интересам, а основаны на проблемах, интересующих все население страны, то граждане из числа не участвующих в митингах и даже большинство аполитичных принимали одну из двух сторон и воздержавшихся относительно мало. Отсюда вывод, процентное соотношение в Украине сторонников и противников Майдана из числа не участвовавших в митингах примерно такое же, как и среди непосредственных участников. И поскольку сторонники Майдана везде собирали больше людей, чем противники, даже в восточных и южных регионах и даже в Крыму, то и общие настроения населения страны в целом схожи с ними. Разница может быть лишь в жалких процентах в зависимости от региона.
IP: 89.252.28.---
Наталья Мирошниченко _ 01.03.2014 17:52
Украинцы!!! Давайте не будем делиться на бендер и путинцев. Если мы говорим о мирном протесте, о демократии, то зачем гнобить беркут!? Эти ребята выполняли свой долг и имели на это полное право. В нынешних событиях нет победителей, вся Украина пока проигрывает. Относитесь с уважением к своей стране, своему народу, и жить будет будет проще. Не разобщайтесь, не делитесь - нам нужно сейчас быть как никогда едиными. С нами Бог.
IP: 93.73.46.---
Matisporus Zetronaut _ 01.03.2014 15:16
Россияне не будьте идиотами, о каких фашистах вы говорите, не поддерживайте эту путинскую кашу, расхлебывать придется всем, погибнем и мы и вы. Выходите на площади всех Росийских городов, протестуйте, вы должны защитить и себя и нас, Правило: "убьют - Новых нарожаем" может не сработать, грозит перерости все до таких масштабов что некому рожать будет и негде.

Надеюсь на вашу благоразумность
IP: 93.73.46.---
Matisporus Zetronaut _ 01.03.2014 15:16
Россияне не будьте идиотами, о каких фашистах вы говорите, не поддерживайте эту путинскую кашу, расхлебывать придется всем, погибнем и мы и вы. Выходите на площади всех Росийских городов, протестуйте, вы должны защитить и себя и нас, Правило: "убьют - Новых нарожаем" может не сработать, грозит перерости все до таких масштабов что некому рожать будет и негде.

Надеюсь на вашу благоразумность

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter