Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Постраждалий від вибуху хлопець розповів, хто передав йому вибухівку

П'ятниця, 07 лютого 2014, 15:37
Версія для друку Коментарі89

Пакет, який пізніше вибухнув ту Будинку Профспілок, постраждалому хлопцю Роману Дзівінському передав чоловік середнього зросту.

Про це повідомив сам Роман Дзівінський, слова якого наводить його адвокат Євгенія Закревська.

"Зі слів мого клієнта, потерпілого від вибуху вчора 6-го лютого в будинку профспілок, коробку з вибухівкою йому передав неподалік від будинку профспілок чоловік середнього зросту і статури (близько 1,75 метрів), в арафатці і капюшоні, сірій (здається) куртці", - сказала вона.

"Говорив українською, але так, як це зазвичай роблять російськомовні - більш виразно, ніж потрібно. Побачив бейдж правого сектору, перепитав, чи дійсно хлопець з правого сектору, впевнившись, передав коробку коричневого кольору, сказавши щось на кшалт: "Хлопці - герої, матимете собі презент", - розповіла адвокат.

"Повернувшись до будинку профспілок, розпакувавши коробку, хлопець виявив в ній предмет, схожий на тубус для великої кубинської сигари, як він її собі уявляв, почав розкривати правою рукою, тримаючи в лівій, і стався вибух, яким йому відірвало ліву кисть і пальці правої руки, опікло око", - додала Закревська.

 "Я розмовляла з постраждалим 'на виході' із наркозу і потім протягом декількох годин. Жодних підстав не вірити сказаному в мене немає", - додала вона.

Закревська також зазначила, що вона уточнила в Будинку Профспілок інформацію щодо знаходження вибухового пристрою в коробці із медикаментами.

"Отримала відповідь, що з постраждалим хлопцем до мене ніхто не розмовляв - бо це було фактично неможливо. І інформація щодо коробки із медикаментами - то було ймовірне припущення - бо найчастіше передають саме медикаменти", - сказала Закревська.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

powered by lun.ua
IP: 176.124.139.---
Dimitriy Deimos _ 08.02.2014 20:01
Анатолий Колесников:
Dimitriy Deimos:
Анатолий Колесников:
Коробка с лекарствами не прокатила, потому что ее нужно было бы медикам отдать, или признать, что лекарства разворовываются произвольным способом. Пришлось сооружать новую версию. Ничего личного.
Щоб тобі такі ліки видали мерзота
Твоя карма сохранится еще 7 поколений. Не лги сам себе.
Твоя карма і твоїх нащадків бути рабами сліпими та німими. Такі як ти живуть довго але на колінах у хліву як скот.
IP: 144.76.166.---
Sam Sobi _ 08.02.2014 12:00
В Афганістані таке робили. Американці стверджували шо то совети, а радянских газетах писали шо імперіалісти....
IP: 144.76.166.---
prylipala _ 08.02.2014 11:40
Ростислав Львів:
Ростику, заведи на фейсбуці хоч одного друга, а потім варнякай тут. А не хочеш, то реєструйся тут під звичайним ніком, нащо ботівський фейсбуківський акк світити, який 10 січня зареєстрував?
IP: 144.76.166.---
Andrey Kitaev _ 08.02.2014 09:54
"мужчина среднего роста и телосложения (около 1,75 метров), в арафатке и капюшоне, серой (кажется) куртке" - по всем признакам Азаров,больше некому...Янукович по росту не подходит...))
IP: 93.77.192.---
Константин 2 _ 08.02.2014 06:07
А почему собственно считаете что это делают власти Проведите эксперемент Палите у себя во дворе покрышки Посмотрите через несколько дней вам в ответ и авто и квартиру подпалят вместе с вами

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter