Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Англія, Франція та Італія оголосили "референдум" поза законом. Готують санкції

Неділя, 16 березня 2014, 23:07
Версія для друку Коментарі10

Велика Британія, Франція та Італія не мають наміру визнавати легітимніть референдуму, який відбувся у Криму 16 березня.

Про це йдеться у відповідних заявах представників цих держав.

Так, глава МЗС Великої Британії Вільям Хейг заявив, що влада країни не має наміру визнавати легітимність референдуму про самовизначення Криму, повідомляє РИА Новости з посиланням на AFP.

"Великобританія не визнає референдум або його результати, як і велика частина міжнародного співтовариства", - заявив Хейг у Брюсселі напередодні зустрічі глав МЗС Євросоюзу.

Також він додав, що дії Росії, які  "кидають виклик суверенітету і територіальній цілісності України", можуть мати політичні та економічні наслідки.

Окрім того міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус у своєму Twitter'і заявив: референдум, що пройшов у Криму, незаконний і суперечить конституції України.

"Росія несе особливу відповідальність на міжнародній сцені як постійний член Ради Безпеки ООН.  Референдум у Криму тим більше незаконний, що він проходив під загрозою окупаційних російських сил", - зазначив Фабіус.

За його словами, Франція закликає Росію "негайно вжити заходів, які дозволять уникнути непотрібної та небезпечної ескалації на Україні".

"Росія має визнати суверенітет і територіальну цілісність України", - підкреслив Фабіус.

Аналогічну думку висловила глава МЗС Італії Федеріка Могеріні: Італія вважає проведення референдуму про статус Криму нелегітимним і вважає, що дипломатичне вирішення проблеми ще можливе.

"Італія разом з іншими європейськими партнерами вважає нелегітимним проведення референдуму про відділення Криму і підтримала резолюцію , яка вчора була винесена на обговорення в РБ ООН", - заявила Могеріні в Брюсселі.

Також глава МЗС Італії зазначила, що на зустрічі у Брюсселі міністри ухвалять рішення про те, як застосовувати погоджені раніше санкції щодо громадян Росії і України "у разі, якщо не буде ознак поліпшення ситуації".

За словами міністра, дипломатичне вирішення проблеми досі залишається. За словами Могеріні, усі дипломатичні канали залишаються відкритими для врегулювання кризи, у т.ч. пропозиція використовувати спостерігачів місії ОБСЄ, і крок у відповідь тепер за Москвою.

Все про: референдум, РФ, Крим

powered by lun.ua
IP: 109.201.244.---
Анна Попова _ 17.03.2014 07:46
Якщо б ми мали адекватний уряд, а не боягузів, необхідно зробити крок на випередження:
- Оголосити референдуми в східних та південних областях, але при цьому негайно перекрити східні кордони.
- заручитись підтримкою європейських спостерегачів, пропорційно запросити спостерегачів з раші, Грузії, Казахстану, Білорусії.
- на термін від оголошення референдуму до його проведення заборонити будь-яку пропоганду в цих регіонах, за порушення під арешт до оголошення результатів, Нехай люди самі зважать свою долю, а особливо дітей та внуків.
У випадку вибору раші, подякувати їм за спільно прожиті роки і побажати щасливого майбутнього, а воно їх вже дожидається.
IP: 82.117.228.---
Андрій Костін _ 17.03.2014 03:53
Vladislav Maximenko:
До ЄС Україна поки що не вступає!
IP: 109.254.104.---
Vladislav Maximenko _ 17.03.2014 03:20
Большинство французов и немцев выступают против оказания финансовой помощи Украине. Европейцы не хотят видеть Украину в составе Евросоюза. Об этом свидетельствуют результаты социологического опроса. 71% французов высказались против вступления Украины в Евросоюз, пишет французское издание Le Figaro.
IP: 188.190.67.---
Маша Самойленко _ 17.03.2014 01:18
путя никак не успокоится, что Украина вышла из-под его контроля и не собирается туда возвращаться. Его засланные шавки КАЦАПСКИЕ бесчинствуют на юго-востоке Украины и призывают к его типа «помощи», УЖЕ ЕСТЬ СМЕРТИ
ГОСПОДИ, когда-же эта шваль кацапская перестанет портить воздух на этом белом свете и нести войну в мирный украинский народ
ГОСПОДИ избавь украинский народ от этих деспотов-вампиров, пусть они и все их потомки гнусные понесут НАКАЗАНИЕ, пусть снизойдет на них ГНЕВ ГСОПОДНИЙ, за разжигание страшной войны, за слезы матерей УКРАИНЫ, МОЛЮ ТЕБЯ ГОСПОДИ ИЗБАВЬ НАС И ВСЕЬ МИР ОТ ЭТОЙ ЧЕРНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 95.134.189.---
reflexbill _ 17.03.2014 00:09
Игорь Грунин:
ДА,да. А встала на ноги,попирая этими ногами долю Крымских татар, украинцев,которых "великая" "сильная" Россия. Впрочем,какое вам дело до других- российские приходят на чужую территорию,а потом "возвращая" их "исторической родине". Кстати,на каком основании,приезжие россияне принимали участие в вашем псевдореферендуме. И,напоследок,-вы нажили себе врагов в лице татаров и украинцев на все время существование московщины. Вы еще этого не поняли. Будет похмелье. Спи спокойно,товарисч.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте