Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Кілька тисяч одеситів вийшли на мітинг проти російської окупації

Неділя, 02 березня 2014, 13:27
Версія для друку Коментарі34

В Одесі проходить багатотисячний мітинг проти агресії президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомляє УНІАН.

На Приморському бульварі, біля пам'ятника Дюку - всі люди, які прийшли, не поміщаються на площі. Всі бажаючі виступають біля мікрофона, заявляючи про свою незгоду з діями Путіна.

На мітингу немає партійної символіки, люди принесли тільки різні плакати і прапори України, на одязі у багатьох - жовто-блакитні стрічки.

Як заявив депутат Одеської міськради Олександр Остапенко, всі повинні чітко усвідомити, що "завдання Путіна не є завданням самої Росії, росіяни наші брати".

"Путін хоче нацькувати бідного на бідного, знедоленого на знедоленого. Поділити за національністю і за мовами", - сказав Остапенко.

За словами депутата міськради Дмитра Співака, в Одесі ідея єднання України об'єднує росіян, українців, євреїв, татар, болгар та інших.

Активістка Зоя Казанжі закликала керівництво міста, області та силових структур зайняти жорстку позицію по відношенню до окупаційних дій Путіна.
Вона також звернулася до громадян, які вітають те, що відбувається в Криму: "Потрібно бути повним моральним деградантом, щоб радіти окупації своєї країни".

Один із учасників виголосив промову від імені спільноти юристів, економістів і менеджерів Одеси, закликавши протидіяти окупації.

Люди виступають, як російською мовою, так і українською. Ні в кого не виникає проблем з їх розумінням. Періодично люди скандують: "Слава Україні!".

Думская також повідомляє, що мітингувальники планують попрямувати до генконсульства Російської Федерації в Одесі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Одеса

powered by lun.ua
IP: 194.213.104.---
Grygoriy Veda _ 02.03.2014 18:18
Dmitry Saprykin:
Все абсолютно верно сказано.Из за одного человека который так боится потерять власть,сталкиваются два братских народа.Да в России для всех правителей власть становится непосильным искушением.
Вот когда с крыма донбасса и юга перестанут орать пропитые мор-ды матрен Банд-еры вон с Украины тогда можно будет говорить о дружбе, но никогда о братстве Украина уже набраталась за 350 лет оккупации потеряв 30 млн. чел.
Во львове н7икто не оскарбляет русских
IP: 194.213.104.---
Grygoriy Veda _ 02.03.2014 18:14
Anna Zozulia:
Одесса достойно ответила Путину!
Это гвоздь очередной в гроб кащею
IP: 144.76.166.---
Anna Zozulia _ 02.03.2014 17:52
Одесса достойно ответила Путину!
IP: 144.76.166.---
Egor McGregor _ 02.03.2014 17:33
Ребята Одеситы, не опускайте свой город до уровня Путизомби!!!У вас же есть возможность получать информацию не только из Путиящика.Ну ладно в Крым Бандеровцы с Марсианами на подводной лодке по степям пробиваются ....Но вам то стыдно!!!!
IP: 176.36.78.---
Taras Kiev _ 02.03.2014 16:09
Одесситы - МОЛОДЦЫ!!! Нужно выходить ВСЕМ без политической символики, только флаг УКРАИНЫ. От Вас очень многое зависит!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter