Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

ЯНУКОВИЧ ЗАКЛИКАВ ПУТІНА НАПАСТИ НА УКРАЇНУ

Понеділок, 03 березня 2014, 22:48
Версія для друку Коментарі1

Екс-президент Віктор Янукович, який ховається від переслідування українських правоохоронців у Росії, попросив президента РФ Володимира Путіна застосувати свої війська для "відновлення законності" в Україні.

Відповідну заяву Януковича від 1 березня 2014 року зачитав представник Росії Віталій Чуркін на засіданні Ради безпеки ООН у понеділок увечері.

Президент Росії отримав звернення колишнього президента України Віктора Януковича звернення:

"Як законно обраний президент України заявляю: події на Майдані, незаконне захоплення влади призвели до того, що Україна опинилася на порозі громадянської війни. У країні панують хаос і анархія. Життя, безпеку і права людей, особливо на Південному Сході і в Криму під загрозою.

Під впливом західних країн здійснюється відкритий терор і насильство, люди переслідуються за політичними і мовними ознаками.

У цьому зв'язку звертаюся до президента Росії Володимира Володимировича Путіна з проханням використовувати збройні сили Російської Федерації для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності та захисту населення України".

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Янукович, Путін

powered by lun.ua
IP: 93.178.197.---
Валентина Орлова _ 05.03.2014 09:18
Сценарий Путина и Януковича рассчитан на дошкольников. Ответ дошкольника:
"Использовать "умного" Януковича, как главнокомандующего "просящего труса", теряющего сознание "от попадания яиц в цель" и предателя, вора ,бросившего обворованную им же страну в трудный период, а также направить его для" восстановления законности", мира, правопорядка, стабильности и защиты населения Украины! Птицеферм у нас много, яиц тоже, народ разберется ,как защитить труса и вора от его же законности.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter