Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Запорожці будують блокпости, щоб захиститися від сепаратистів

Четвер, 10 квітня 2014, 22:28
Версія для друку Коментарі82

Мешканці Запоріжжя будують блокпости на в'їздах в місто, щоб перешкоджати візитам в місто проросійськи налаштованим активістам з інших регіонів країни, а також з Російської Федерації.

Будівництво блокпостів запорожці почали в четвер, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Рішення про будівництво шести блокпостів на основних в'їздах в Запоріжжя було ухвалене радою оборони області, яку очолює голова облдержадміністрації Валерій Баранов", - розповів координатор штабу народної самооборони Запорізької області Сергій Тиунов.

"Вахту на блокпостах будуть цілодобово спільно нести працівники міліції, солдати внутрішніх військ та бійці народної самооборони Запоріжжя. Головне завдання - контролювати в'їзд в місто, щоб не допустити сюди ті деструктивні елементи, які виступають за відділення південного сходу України, за федералізацію і введення на цю територію російських військ", - пояснив він.

Перший блокпост, побудований з мішків з піском і бетонних блоків місцевої самообороною, з'явився в четвер на трасі Донецьк-Запоріжжя, в декількох кілометрах від обласного центру.

Представники народної самооборони зазначили, що надаватимуть допомогу місцевій міліції в перевірці всіх автомобілів і автобусів, що в'їжджають в місто, "щоб уберегти Запоріжжя від провокаторів".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Запоріжжя

powered by lun.ua
IP: 91.195.96.---
Фёдор Елукин _ 11.04.2014 19:37
Запорожье россии точно не отхапать, а там не за горами и Юля к власти придет, страну поднимет и Крым обратно будет референдничать
IP: 144.76.166.---
Билли Бонс _ 11.04.2014 16:10
Хохлам лишь бы не работать.
IP: 46.98.250.---
Alex Alexeev _ 11.04.2014 10:07
deg2 как раз таки,такие как донецк и луганск ,ему и нах не нужны..ему нужны юг ( Одесса,Николаев,запорожье ) и центр ( Днепр ) + восток ( Харьков ),всё остальное,это пустота с населением ,которое кормить прийдется не получая в замен выгоды....
IP: 80.91.170.---
Виктор Малиновский _ 11.04.2014 09:55
deg2:
Запорожье и на ..... никому не сдалось! Интересует Россию только восток юг и Днепропетровск!
Карту Украины посмотри, идиот. Запорожье и есть юг Украины.
IP: 80.91.170.---
Виктор Малиновский _ 11.04.2014 09:52
Dmitry Sibirsky:
Lezak Chivokunja:
Margarita Antonets:
Луганск и Донецк нужны рашке не из за шахт.. а ради человеческих ресурсов. В Кацапетовке демографическая проблема (на дальне восточных рубежах).. захватив Луганск и Донецк они закроют шахты и скажут потом - а теперь, кто хочет денег езжайте в Магадан
Не такие уж в России проблемы в демографии. Наблюдается ЕСТЕСТВЕННЫЙ прирост населения. За 5 лет нас стало на 1 млн больше. К слову, в ЕС естественная убыль.
Кого - вас? Таджиков в Москве и китайцев на Дальнем Востоке? Єто да - тех стало больше, причем не на 1 млн., а на 10. Но благодаря тому что среди ватников наблюдается естественная убыль (милионов 9) то в среднем - "вас" стало больше на 1 млн.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter