Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Рада нарешті схвалила закон про проведення місцевих виборів

Вівторок, 08 квітня 2014, 12:14
Версія для друку Коментарі14

Верховна Рада з другої спроби схвалила закон про проведення місцевих виборів.

За відповідне рішення проголосували 252 народних депутати.

Законом внесено до Закону "Про вибори депутатів Верховної Ради АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" численні зміни, які стосуються майже всіх етапів виборчого процесу.

Зміни, внесені законом, дозволяють проводити вибори депутатів Верховної Ради Криму, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів можуть проводитися одночасно з виборами президента або народних депутатів.

У законі "вдосконалено правовий статус офіційних спостерігачів, надано їм статус суб’єктів виборчого процесу, а також розширено перелік їх прав", - йдеться у пояснювальній записці.

Закон також змінює процедуру формування територіальних виборчих комісій, підстави дострокового припинення повноважень членів виборчих комісій, а також змінено спосіб призначення їх керівництва.

Прийнявши закон, Рад підвищила вимоги до кворуму на засіданнях територіальних та дільничних виборчих комісій, та прийняття ними рішень.

Окремими питаннями, через які розгорілась дискусія, були питання створення ТВК у Києві та Одесі і проведення виборів у містах з понад 500 тисячами виборців у два тури.

Однак обидва питання Рада не підтримала, але має намір повернутися до двохтурових виборів у Києві в окремому законі.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: вибори, Верховна Рада

powered by lun.ua
IP: 178.92.19.---
Jaroslava Vozniuk _ 08.04.2014 14:34
Олег Новицький:
Не путай педалі чоловіче. це Юля проти мажоритарки. І вона це озвучила на зїзді партії. де її і в прези висували.
IP: 92.249.127.---
Олег Новицький _ 08.04.2014 13:56
Тарас Бойко:
Пане ви або зі "Свободи", або з бюту. Вам жалко, що кожен громадянин має право бути самовисуванцем на місцевих виборах? Звичайно, краще пересрати все на західній Україні як Тягнибок, потім приїхати в Київ, ні чорта за півтора роки не зробити і в наглу свої рила знову протягувати, тепер вже на місцевих виборах в Києві. У "свободи" в 2012 було 20% прихильників в Києві, зараз 6-7%. Якщо прибрати ненависних вам мажоритарників, звичайно отримаєте в два рази більше на пустому місці.
Маленька порада: навчіться працювати і виконувати обіцянки, а не дешевим піаром займатися.
IP: 37.25.113.---
Артем Лебедь _ 08.04.2014 13:33
Я за отмену пошлин и НДС !!! За это нужно на майдане бороться !
IP: 91.226.4.---
Тарас Бойко _ 08.04.2014 13:19
Можливо я погано читав, але в цьому новому законі якраз і заборонено проводити вибори депутатів місцевих рад, а також референдум і вибори верховних орагнів в один день. Дозволяється лише проводити одночасно виборчий процес якщо день виборів місцевих депутатів та верховних не збігаються. Крім того прийняли три речі якими вбили місцеве самоврядування: 1. Дозволили самовисування на рівні міських, районних та обласних рад а також мерів, очевидно вибори 2012 року нічого не навчили; 2. Залишили мажоритарну систему для депутатів, а це лише на руку бізнесу, як приклад у Зхідних областях по мажоритарних округах пройшло вдвічі більше прихильників колишньої влади аніж по списку; 3. Заборонили балотуватися одночасно по списку і мажоритарці, а це означає що всі будуть пхатися в список, що само по собі знизить рівень мажоритарних кандидатів особливо на рівні районів та областей, адже на мажоритарні округа будуть ставити кого попало, повірте, знаю з власного досвіду. Тому молодці, знову туплять.
IP: 178.137.141.---
Martynyuk Mykola _ 08.04.2014 12:54
УДАР не поддржал закон о люстрации. ПРЕДАТЕЛИ

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter