Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У мережі з'явилися фото, як бойовики в четвер перевозили "Бук"

П'ятниця, 18 липня 2014, 11:14
фото
Версія для друку Коментарі25

У мережі з'явилися фото пересування в четвер колони бойовиків з технікою, в тому числі і зенітно-ракетним комплексом "Бук".

Про це повідомляє група "Інформаційнимй спротив".

На сайті "ІС" також публікуються фото пересування цієї колони.

У складі колони знаходилося 3 танка, 2 БТР, вантажний автомобіль з бойовиками і вантажний автомобіль з великокаліберним кулеметом. А також - автомобільний тягач з лафетом, на якому перевозився ЗРК "Бук".

Колона рухалася в бік населеного пункту Дмитрівка.

Бойовики перевозили в четвер "Бук"

Фото: sprotyv.info 

 

Бойовики перевозили в четвер  військову техніку

Фото: sprotyv.info 

 

Бойовики перевозили в четвер "Бук"

Фото: sprotyv.info 

Як сказано у повідомленні, раніше польоти в цій зоні були частково заборонені, однак дозволені на висоті, на якій летів збитий малазійський літак.

17 липня літак "Боінг-777" Малайзійських авіаліній рейсом Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), на борту якого було 298 пасажирів, із яких 15 членів екіпажу, був збитий і зазнав катастрофи на сході України.

За даними українських силовиків, його збили з установки "Бук" терористи, яких забезпечує зброєю Росія. Керівництво РФ же поклало на Україну відповідальність за катастрофу.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: аварія, Донбас

powered by lun.ua
IP: 109.196.191.---
Yoban Vsrachanu _ 20.07.2014 14:52
Elena Horoshaya:
Пообщался со специалистами на военном форуме и выяснил, что технически СОУ (самоходная огневая установка) способна АВТОНОМНО обнаруживать, сопровождать и поражать воздушные цели. Но дальность обнаружения и точность попадания упадет по сравнению с полноценным комплексом и экипаж должен быть достаточно опытным.
IP: 176.120.115.---
Elena Horoshaya _ 19.07.2014 10:16
Это "Бук"? Это же пусковая установка. А остальное где?
IP: 144.76.166.---
Хвиля Гніву _ 18.07.2014 14:41
Отже, визначення цілі, передача її координат на ПУ для наведення і команда запуску ракет йшли з РЛС з території РФ.
Більш того, ПУ бандитів під Торезом і ЗМІ РФ могли бути використана в темну, а літак міг бути збитим більш потужною фашистською РЛС за вказівкою Кремля.
Це повна калька з трагедії корейського боінгу. Не знати про те, що в поітрі пасажирський борт, який ось-ось увійде в зону дії диспетчерів РФ Кремль не міг.
Отже знав і стріляв, бо
1. Важко погодитися, що таке може зробити держава проти пасажирів інших держав.
2. Все можна звернути на Україну, фейк-новини були, виставу перевезення ПУ показали, навіть дублюючий пуск ракети міг бути з під Тореза.
3. Чому всеж таки Кремль віддав наказ збити пасажирський Боінг? Може з 23 американців були військові, які керували аеро-фото розвідкою? Може санкції вже дістали Путіна і повинна була бути відповідь? Може, на думку Путіна, це все США підстроїла, щоб РФ не отримала Містреллі?
А чи не час вже зничити терористів з Кремля?
IP: 93.175.197.---
Valery Kazmirchuk _ 18.07.2014 13:20
ЖАЛЬ НЕМЦЕВ ТАК МАЛО БЫЛО НА БОРТУ БОИНГА ........ ВОТ ЕСЛИ Б ЧЕЛОВЕК 200 ..... ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ...
IP: 144.76.166.---
hello156 _ 18.07.2014 12:59
Как же хорошо это }{YЙЛО Ла-Ла-Ла ПУтин научился ЛГАТЬ:-
"Это абсолютно недопустимые вещи, и никто не имеет права пройти мимо этого без соответствующих выводов и без того, чтобы у всех нас появилась объективная информация о происшествии", - отметил Путин.
Вот только }{YЙЛО Ла-Ла-Ла скромно умалчивает кто забрасывает в Украину " ЗЕЛЁНЫХ ЧЕЛОВЕЧКОВ " ТАНКИ, ДОНСКИХ ЗАКОВАВ, КАДЫРОВЦЕВ, кто даёт дабро на зброс в Украину российских наёмников, кто снабжает российских террористов ГРАДАМИ, ПЗРК, БУК, кто сбивает украинские самолеты, а теперь еще сбили Малайзийский самолет с мирным населением планеты.... НУ ПЕРЕПУТАЛИ ПУТИНОСОСЫ не тоу "птицу" подстрелил СТРЕЛКОВ российский гражданин. Подумаешь какие мелочи для Путинососов

Когда Путин связался с сумасшедшим Януковичем он заразился от него вирусом шизофрении, а потом Путин передал этот вирус 85% РОССИЯН


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter