Основана Георгием Гонгадзе в 2000 году

У Яроша признались, что ездят на машинах Януковича

Суббота, 29 марта 2014, 22:04
Версия для печати Комментарии577

В Правом секторе фактически подтвердили, что используют машины из автопарка сына отстраненного от должности президента Виктора Януковича.

Об этом говорится в заметке партии на странице в Facebook.

Так, комментируя публикацию в СМИ, что лидер "ПС" Дмитрий Ярош прибыл на похороны Саши Белого (Александра Музычко) в Ровно на машине, похожей на машину из автопарка Януковича в Межигорье, в Правом секторе отметили: "Извините, а ПС в революционное время должен был ПОКУПАТЬ машины?".

"... Везти Яроша в не-бронированном авто - это преступление халатности. Как-то не очень хочется в ближайшее время быть и на его похоронах..." , - говорится в комментарии.

Как известно, ранее на похоронах активиста "Правого сектора" Александра Музычко засветилось авто, очень похоже на одно из тех, которые были в автопарке сына Виктора Януковича.

Украинская правда

Всё о: Правый сектор, Янукович

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

powered by lun.ua
IP: 144.76.166.---
Itabar Pokat _ 31.03.2014 12:18
Roman Matkov:
Стосовно коментаря про Крим.. ви написали відверте безглуздя.. почитайте конституцію:Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.. бездіяльність влади ви вирішили на ПС перекласти? Не ПС Крим віддав..
Ну звісно, пограбувати склади зі зброєю під революційний шумок, а потім зайнятися експрапріацією експрапріаторів недалечко від хати, то є ознакою "активної національної боротьби", бо це робиться під вигуки "Героям, Слава!"?
А коли виника потреба в організації опору загарбникам то відразу пригадують Конституцію, тому, що це справа "Збройних Сил України".
Не варто робити будь-які висновки, будучи некомпетентим..
А хіба я претендую на істину в останій інстанції?.
Чи побачивши речи які належать "усьому українському народу" (за словами націоналістів) у володінні самих "націоналістів" я маю прийти до екстазу та репетувати без упину "Слава, Героям!"
IP: 144.76.166.---
Itabar Pokat _ 31.03.2014 12:15
Roman Matkov:
Це звідки у вас така впевненість, про *специфічну* діяльність правого сектору? і про повну відсутність жертв зі сторони пс? Руслана - есперт, чи може очевидець? дуже сумніваюсь.. дуже.
Вибачте, але саме для тих хто "дуже сумнівається", я і надав посилання на статтю Руслани від 11 січня 2014 р..
Прямого свідка і очевидицю тих *спецефічних дій* ПС.
То Ви не соромьтеся, почитайте той допис, поміркуйте, поставте кілька питань собі, чи "провокаторам" з ПС.
ті, кого ви цинічно називаєте бидлом, ще з середини 90 в активній національній боротьбі (Ярош починаючи з середини 90х років — один із лідерів націоналістичного руху в Україні).
І де Ви побачили в моєму дописі цинічне визначення "бидло"?
Крадіїв названо крадіями. А якщо істеричне волання "Слава, Україні" є виправданням аморальних дій банди, то навіщо був потрібен той Майдан?
Для зміни "поганих бандюків" на "гарних національних бандюків"?
IP: 37.115.200.---
полянин2013 _ 31.03.2014 09:46
Andriy Ptah:
ПРАВИЙ СЕКТОР МОЛОДЦІ, ВОНИ ЗАСЛУЖИЛИ ПО ЛІМУЗИНУ КОЖНОМУ !
ЯКЩО БИ НЕ ВОНИ, ВИ Й ДОСІ СПІВАЛИ ПІСЕНЬКИ НА МАЙДАНІ, А ЯНУКОВИЧ СИДІВ ДАЛІ В КРІСЛІ.
НА ЯРОША ПОЛЮЄ ФСБ, ЙОМУ ПОТРІБНА ОХОРОНА.
ВСІ ХТО ПРОТИ ПС - ТРОЛЛІ ФСБшні !!!
Якби не Правий сектор, Були б живі всі Герої НЕбесної сотні. Кров цих Мучеників на кожному, хто підтримує Правий сектор.
IP: 37.115.200.---
полянин2013 _ 31.03.2014 09:44
У когось ще є сумніви, що ця організація працює на Кремль??? Потрібно дати час справжнім Патріотам вийти з цієї секти, а потім , за законами революційного часу ліквідувати цю банджу диверсантів Кремля.
IP: 95.135.13.---
kolibri _ 31.03.2014 09:23
Так само робили більшовики: спрочатку експропріювали у багатих їхнє майно; потім щоб забезпечити гарне життя революціонерам почали знищувати середній клас і т.д. Керівник ПС Ярош забрав машину Януковича, хтось з ПС в обласному центрі забере гарну машину в бізнесмена, а хтось в сусіда. Ми це вже проходили...

АВТОРИЗАЦИЯ


ВОЙТИОТМЕНИТЬ
Вы можете войти под своим акаунтом в социальных сетях:
Facebook   Twitter