Українцям буде простіше працевлаштуватися в Польщі

2 перегляди
www.ПРАВДА.com.ua
П'ятниця, 6 липня 2007, 12:52

Громадянам України відтепер буде легше влаштовуватися на працю в Польщі. Відповідне урядове рішення поширюється також на росіян і білорусів.

Як повідомила в четвер польський міністр праці Анна Калата, східним європейцям дозволяється кожних півроку упродовж трьох місяців працювати без жодних спеціальних дозволів.

Для влаштування в Польщі на роботу українцям достатньо мати довідку від польського працедавця, зареєстровану в повітовому управлінні праці, і звичайно – візу, повідомляє Німецька хвиля.

Міністр праці Анна Калата переконана, що нове розпорядження стане в пригоді, зокрема, й будівельним фірмам, які зводитимуть об‘єкти для футбольної першості "ЄВРО 2012".

Проте, представники бізнесу скептично ставляться до чергових кроків уряду в напрямку лібералізації польського ринку праці. Хоча з минулого року українцям можна також без спеціального дозволу три місяці працювати в сільському господарстві, от уже другий сезон вони не поспішають скористатися такою можливістю.

Така стриманість з боку українських заробітчан пояснюється не в останню чергу будівельним бумом у самій Україні, але також чергами біля польських консульств і невеликою зарплатнею, що її пропонують українцям у Польщі.powered by lun.ua
Нова Рада стала. Як депутати ділять місця в парламенті
Неймовірне зростання української економіки на 4,6%. "Просто перестали красти", аномалія чи норма?
Звичайне безумство чи покупка 21 століття. Чому Трамп хоче купити Гренландію
"Сімка", що не стане "вісімкою": чому ідея повернути Росію до G7 є загрозою, але не катастрофою
Усі публікації