Від чого в Тимошенко "коса стає дибом"

11 переглядів
63
www.ПРАВДА.com.ua,
Середа, 9 січня 2008, 14:56
"Коса дибом стає" – цей вислів Юлії Тимошенко став лейтмотивом її оцінки дій попередньої влади. Нестандартну поведінку своєї зачіски прем’єр вирішила описати перед новим роком в ефірі програми "Я так думаю". Тоді Тимошенко торкнулася теми перевірки дій своїх попередників та знайдених при цьому зловживань.

"Дійсно, є дві частини антикорупційного аудиту – це те, що відбулося до нас і у нас. Те, що було до нас – ви знаєте, вже зараз коса дибом стає від того, що там відбувається", - зізналась прем'єрка в телеефірі, зірвавши оплески присутніх.

"В будь-яке міністерство заходиш і... Були прекрасні машини, які придбали в 2006 році, колосально дорогі. Так їх чомусь продали по півтори тисячі гривень, тоді як кожна коштує по 100 тисяч. В останні дні підписані тендери, які купують товари в 10 разів дорожче, ніж реально коштують", - розповіла Тимошенко.

"Українській правді" вдалося знайти ці приклади, про які на всю країну говорила Тимошенко.

Отже, як з'ясувалося, у традиційній для себе манері Тимошенко, щоб змалювати злочинність уряду Януковича, дещо перебільшила та прикрасила реальність.

У якості першого прикладу свого обурення Тимошенко згадала про "прекрасні, колосально дорогі машини, які придбали в 2006 році, які чомусь продали по півтори тисячі гривні, тоді як кожна коштує по 100 тисяч".

Тимошенко обурив намір Міністерства економіки масово продати автомобілі зі свого гаража перед зміною влади.

Як видно з наведених документів, мова йде про застарілі автомобілі із залишковою вартістю кілька сот чи тисяч гривень.

Так, на аукціон пропонувалося виставити чотири машини "Деу Нубіра" 1998 року випуску із залишковою вартістю від 6 до 6,5 тисяч гривень.

Їх стартова ціна була визначена у три тисячі доларів (15.535-15.828 гривень).

Два автомобілі "Пежо 406" 2003 року оцінили в 7,5 тисяч доларів.

Виявляється, на балансі Мінекономіки був навіть екскаватор. Схоже, його дуже активно експлуатували, бо залишкова вартість склала 1 тисячу 400 гривень. Продати його пропонувалося за 8 тисяч доларів.

Торги на всю цю техніку були заплановані на 28 грудня. Однак, за інформацією "Української правди", після приходу Тимошенко за цими фактами була призначена службова перевірка та направлено комісію Контрольно-ревізійного управління.

Щоб не допустити зловживань з продажем автомобілів, можливо, тепер їх буде вирішено не продавати, а передати з балансу Мінекономіки до районних адміністрацій, для обслуговування місцевих чиновників.

Друга ж історія, про яку згадала Тимошенко в контексті "коси, що стала дибом" – це скандальне придбання Мерседеса S-класу для Мінекономіки вартістю мільйон гривень, про яке вже раніше писала "Українська правда".

Описуючи цю ситуацію, Тимошенко передала її в драматичних фарбах: "У останні дні попереднього уряду були підписані тендери, які купують товари в 10 разів дорожче, ніж реально коштують".

Тепер Тендерна палата, яку патронує БЮТ, вимагає скасувати закупівлю цього представницького автомобіля для міністра. Хоча насправді формальна причина для позову – це порушення законодавства в частині надання документів.

Хоча, якщо вже бути зовсім справедливим, то Тимошенко, оголосивши свій антикорупційний аудит, мала б дійти і до самої Тендерної палати.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 194.44.153.---гопуа..
Таких злодюг, як Черновецький по всій Україні розвелось як щурів. Чого лише вартий Львівський голова Садовий. Це ще той "парень". Цинічний, жорстокий самодур. Взяти б його в оборот разом з усіма міськими казнокрадами, отобі б вистачило грошей і на Євро -2012, і на дороги, і на сміттєзвалище. Нажаль, на все Тимошенко не вистачить.
IP: 194.44.241.---ютінько..
В мене не тільки коса стає дибом, а й все решту... від того, що зробила юлінька. Бо хвильється, що цього разу їй нічого не перепало, тому вона, як "чесний" захисник державного майна буде триматися за кожен кузов. Щоб усі бачили яка юлінька в нас хороша і не допустить цим негідникам купувати собі мерси за державні кошти, тим часом як вона оббиває ніжки в не гіршому. Що жаба дусить? Комісії - це добре, але хай почне з себе, або зробить щось зі своїм неслухняним волоссям.
IP: 77.122.226.---ВВВ-3..
Да, наделивать по углам мы умеем. Хаим только попередникив и общаем золотые горы. Но желательно народу получить что-то конкретное и в руки. Беда в том, что свидомые у власти никогда не были. Ну гарант побыл у керма державы и что: на выборах заработал поддержку аж в 14% и победил в одной области аж 33 %. Что делают мужики в такой ситуации ? А ??? Ну и Тимошенко хорошо бы поработала годика два, мы бы глянули ее, но врядли. Из бюджета видно, что она соскочит до сентября 2008 г. Бажаю Нам успихив!
IP: 194.44.18.---издонецкий..
гы-гы
юлия,расскажи лучше,как будучи премьером в 2005 году,ты у авиаса и прочих своих друзив за бюджетные деньги по пятикратной цене закупала для укрнафты заправки.

типо,для диверсификации торговли нефтепродуктами.

хороший бизнес-продал одну заправку-построил на эти деньги пять!

и конечно,мы верим,что делала ты эти миллионы для авиаса и прочих друзив совершенно бескорыстно.
IP: 194.44.18.---издонецкий..
гы-гы
юлия,расскажи лучше,как будучи премьером в 2005 году,ты у авиаса и прочих своих друзив за бюджетные деньги по пятикратной цене закупала для укрнафты заправки.

типо,для диверсификации торговли нефтепродуктами.

хороший бизнес-продал одну заправку-построил на эти деньги пять!

и конечно,мы верим,что делала ты эти миллионы для авиаса и прочих друзив совершенно бескорыстно.
Усі коментарі
Незалежність №1: Коли Грушевський її оголосив, чому Винниченко сумнівався, а Єфремов був проти
З новим курсом: що чекає на гривню у 2018
Що рік прийдешній нам готує: технологічні тренди 2018
Право на поразку
Усі публікації