Мисливська резиденція Януковича (ВІДЕО, ФОТО)

128 переглядів
Дмитрий Гнап, для УП
Понеділок, 5 вересня 2011, 10:24

Дніпровсько-тетерівське лісомисливське господарство давно стало закритою зоною для простих громадян України. Воно розташоване на півночі Київської області у Вишгородському районі. Тут багато років любить полювати президент Янукович.

Ці мисливські угіддя ретельно охороняються, попри те, що главі держави за документами тут нічого не належить. Просто так проїхати на територію лісництва неможливо. Подорожніх зупиняє озброєна охорона. Хоча, згідно з українським законодавством, доступ до цього лісництва є вільним.

Втім, охоронців, це мало цікавить. Так само, як і міліцію, яка не поспішає припиняти свавілля з їхнього боку. Таємничі бійці в камуфляжі стережуть святе: спокій та втіхи головного мисливця країни.

Проте, знімальній групі вдалося зняти на відео і мисливську резиденцію "Острів", яку плекає Янукович, і місця його полювання.

 

За надмірну цікавість, журналістам довелося розплачуватися не надто приємним спілкуванням з працівниками спецпідрозділу "Беркут".

Озброєні автоматами та в масках, "беркутівці" чомусь стережуть територію, яка юридично належить комерсантам. Це - сумнозвісне товариство "Дім Лісника", засновники якого начебто володіють землею в президентському "Межигір'ї".

 

Більш детальна розповідь про мисливський "Острів" Януковича в проекті журналістських розслідувань "Знак Оклику" на каналі ТВі в понеділок, 5-го вересня о 21.30.powered by lun.ua
Реклама:
Коронавірус змінив ринок фрилансу: хто постраждав, хто виграв, як змінились зарплати
Від танців до поліцейського насилля: що викликало нові масові протести у Польщі
Майдан для Лукашенка: як вибори-2020 розбудили Білорусь та на що варто зважати Україні
Власниця бренду одягу: У світі завжди є погода, яка підійде моєму продукту — жилеткам з вовни карпатських овець
Усі публікації