Депутати майже "здали" мову. Під Радою – бійки, людей труять газом. Фото, відео

Вівторок, 5 червня 2012, 12:39

У вівторок Верховна Рада у першому читанні ухвалила скандальний мовний законопроект Ківалова-Колесніченка, який передбачає фактичне введення російської мови у життя низки регіонів.

 
 
 Зранку під Радою зібралися люди

Опозиція не змогла перешкодити "регіоналам" провести голосування, попри численні обіцянки. За інформацією джерел "Української правди", опозиція "здала" мову свідомо.

Втім, опозиція й тепер клянеться не дати "регіоналам" ухвалити закон про мови у цілому.

 

 

Після голосування під Радою, де вже зібралися прихильники і противники мовного законопроекту, розпочалися сутички. "Беркут" застосував проти мітингувальників сльозогінний газ.

Протягом ранку під Радою відбувалися дрібні сутички, однак зі сцени мітингувальників закликали не піддаватися на провокації.

 

 

Ще у понеділок "регіонали" почали звозити під Раду мітингувальників з регіонів. За акцію за ухвалення мовного законопроекту людям обіцяли платити по 135 гривень.

 

 

Зранку у вівторок під Верховною Радою зібралося близько 2-3 тисяч прихильників Партії регіонів на підтримку мовного законопроекту.

Минулого тижня громадські активісти закликали всіх небайдужих прийти під Раду у вівторок, щоб захистити українську мову.

Пізніше група активістів направилась на Майдан незалежності, де їх зустріли беркутівці.

Відео Skrypin Production та кореспондентів УП. Фото УП та з Facebook Лесі Оробецьpowered by lun.ua
Головне на Українській правді