Про війну в Україні продовжують співати як наші, так і закордонні музиканти. А найбільшу увагу європейських слухачів у травні привернули переможці "Євробаченні", український гурт Kalush Orcestra.
Поранений Олександр виходив з Маріуполя дорогою, встеленою трупами. Чоловік проїхав через Росію, аби попасти до дочки у Грецію. Він не хотів залишатися в країні, якою "править гестапо".
Після тримісячної перерви Національний банк оголосив про рішення підвищити облікову ставку у 2,5 раза – з 10% до 25% річних. Як це позначиться на житті українців?
2 червня 2022, 20:31 — Економічна правда — Ярослав Вінокуров
Чи може РФ у агресії проти України покластися на своїх "традиційних" союзників? І хоча про пряму військову допомогу не йдеться, є речі, на які Київ має реагувати.
2 червня 2022, 16:17 — Європейська правда — Юрій Пойта
Дискусії про українське кандидатство в ЄС йдуть дуже небезпечним шляхом. Європейські політики сприймають процеси в Україні надто спрощено та помилково.
2 червня 2022, 12:33 — Європейська правда — "Європейська правда"
"Ми не бачимо жодних ознак того, що Росія має намір завдати ядерного удару... Якщо Путін очікує похитнути або зруйнувати єдність Заходу, він помиляється..."
Під час війни деякі діти опиняються без батьків – у когось вони загинули, у когось служать в ЗСУ, а у когось не змогли виїхати з "червоних зон" та окупованих територій.
Європейські політики наголошують, що ембарго буде болючим, але чи здатне воно знищити економіку країни-агресора та зупинити російську машину війни? Навряд чи.
31 травня 2022, 17:44 — Економічна правда — "Економічна правда"