Усі матеріали автора
Натан Щаранський про Бабин Яр: Проект, який демонструє неповагу до України, не пройде
Натан Щаранський про Бабин Яр: Проект, який демонструє неповагу до України, не пройде
Що для Щаранського особисто трагедія Бабиного Яру і яким повинен бути музей, який її увічнить. (рос.)
Обличчя протесту
Блеф в останніх погрози опозиції читався і без цього мітингу. Революцію вранці в понеділок не починають. Але навіть простої солідарності від освіченого класу так не добитися. Купуючи 20 люмпенів, вони втрачають 200 адекватних людей. (рос)
Україна бере участь в тортурах? Або одне запитання до Прикордонної служби України
Здається, пора розповісти, як саме і де громадянин Росії Леонід Развозжаєв перетнув кордон України і Росії. Інакше такий спосіб перетину кордону доведеться вважати нормою, а українську владу можна буде сміливо запідозрити у співучасті в тортурах. (рос)
Падіння дому Тимошенко
Чи хотів Геннадій Тимошенко такої долі і такої смерті? Такого непристойного обговорення можливості "доставки тіла покійного для прощання в колонії". (рос)
Час за нас
Чому плакалав цій чоловік? Цинічний, розважливий 59-ти літній чекіст, сухар, - став сентиментальним! Напевно, це старість. Значить час - за нас.