Юрій Левченко. ВО №223.Вистраждані протоколи перемоги

П'ятниця, 02 листопада 2012, 11:15

Мабуть вже вся країна слідкує за перебігом подій на 223 виборчому окрузі, де балотується одіозний Віктор Пилипишин та єдиний кандидат від опозиційних сил, свободівець Юрій Левченко.

Ситуація розвивається драматично, фактично окружна комісія в прямому етері на увесь світ фальсифікує результати виборів. Ми тримаємось з усіх сил. У середу відбили і відстояли битву за 215 виборчий округ, де нашому Іллєнку опонувала одіозна мільярдерка і власниця магазинів "Епіцентр", та фактичний мер Києва Галина Герега. Там різниця склала 190 голосів на користь Іллєнка.

На окрузі Левченка, здавалось, все простіше, оскільки ЗА ПРОТОКОЛАМИ З МОКРИМИ ПЕЧАТКАМИ лідирує Левченко з різницею у майже 1 000 голосів.

Але не тут то було. Як пишуть в інтернеті, фальшувати допомагають "журналісти кримінальної зовнішньості" та "15-хвилинна перерва, яка триває третій день поспіль".

Дякуючи Радіо Свобода та Українській Правді, вся Україна бачить в прямому етері фальшування яке здійснює "команда пилипишина".

Саме тому, що тут увесь час так гаряче, не було часу сфотографувати і опублікувати протоколи з мокрими печатками, за якими впевнено переміг свободівець Юрій Левченко.

Отже МОКРІ ПРОТОКОЛИ, ЩО ЗАСВІДЧУЮТЬ ВПЕВНЕНУ ПЕРЕМОГУ ЛЕВЧЕНКА У МЕНЕ НА ФЕЙСБУЦІ

Тут всі протоколи окрім полярної станції, де проголосувало 10 людей. Отже, щоб перемогти, Пилипишину треба переконати увесь світ, що за нього проголосувало понад 1000 пінгвінів J

P.S. Пилипишину не допомогла навіть дільниця у Лук'янівському СІЗО, де за свідченнями ув'язнених, їх змушували пускати в урни чисті бюлетені. Там звісно з різницею в більш ніж 1100 голосів переміг Пилипишин!

Тому виник мем: 1 286 ув'язнених чекають Пилипишина до себе в СІЗО, 142 хочуть на "свободу" до Левченка"!

 

А ще кажуть, що все йде до того, що члени ОВК повезуть фінальні протоколи в ЦВК вже в наручниках.

В будь-якому разі ми відстоїмо нашу перемогу і притягнемо всіх фальсифікаторів до кримінальної відповідальності. Це будуть публічні показові процеси, щоб більше ні в кого навіть на думці не було проводити фальсифікації.

P.P.S. Хоч герегіонали довго пилипишивають історію, вони так само довго будуть сидіти!powered by lun.ua

"Дія.City": як допомогти ІТ так, щоб нічого не зламати

Рука, зависла в повітрі

Чи вдасться змінити систему оборонних закупівель?

Подорож до Сковороди

Туризм часів пандемії: що буде з галуззю у 2021 році

Ковід по-українськи: "позитивна статистика", або ласкаво просимо до пекла