Юрій Левченко. ВО №223.Вистраждані протоколи перемоги

13 переглядів
П'ятниця, 02 листопада 2012, 11:15
Олександр Аронець
активіст ВО "Свобода", для УП

Мабуть вже вся країна слідкує за перебігом подій на 223 виборчому окрузі, де балотується одіозний Віктор Пилипишин та єдиний кандидат від опозиційних сил, свободівець Юрій Левченко.

Ситуація розвивається драматично, фактично окружна комісія в прямому етері на увесь світ фальсифікує результати виборів. Ми тримаємось з усіх сил. У середу відбили і відстояли битву за 215 виборчий округ, де нашому Іллєнку опонувала одіозна мільярдерка і власниця магазинів "Епіцентр", та фактичний мер Києва Галина Герега. Там різниця склала 190 голосів на користь Іллєнка.

На окрузі Левченка, здавалось, все простіше, оскільки ЗА ПРОТОКОЛАМИ З МОКРИМИ ПЕЧАТКАМИ лідирує Левченко з різницею у майже 1 000 голосів.

Але не тут то було. Як пишуть в інтернеті, фальшувати допомагають "журналісти кримінальної зовнішньості" та "15-хвилинна перерва, яка триває третій день поспіль".

Дякуючи Радіо Свобода та Українській Правді, вся Україна бачить в прямому етері фальшування яке здійснює "команда пилипишина".

Саме тому, що тут увесь час так гаряче, не було часу сфотографувати і опублікувати протоколи з мокрими печатками, за якими впевнено переміг свободівець Юрій Левченко.

Отже МОКРІ ПРОТОКОЛИ, ЩО ЗАСВІДЧУЮТЬ ВПЕВНЕНУ ПЕРЕМОГУ ЛЕВЧЕНКА У МЕНЕ НА ФЕЙСБУЦІ

Тут всі протоколи окрім полярної станції, де проголосувало 10 людей. Отже, щоб перемогти, Пилипишину треба переконати увесь світ, що за нього проголосувало понад 1000 пінгвінів J

P.S. Пилипишину не допомогла навіть дільниця у Лук'янівському СІЗО, де за свідченнями ув'язнених, їх змушували пускати в урни чисті бюлетені. Там звісно з різницею в більш ніж 1100 голосів переміг Пилипишин!

Тому виник мем: 1 286 ув'язнених чекають Пилипишина до себе в СІЗО, 142 хочуть на "свободу" до Левченка"!

 

А ще кажуть, що все йде до того, що члени ОВК повезуть фінальні протоколи в ЦВК вже в наручниках.

В будь-якому разі ми відстоїмо нашу перемогу і притягнемо всіх фальсифікаторів до кримінальної відповідальності. Це будуть публічні показові процеси, щоб більше ні в кого навіть на думці не було проводити фальсифікації.

P.P.S. Хоч герегіонали довго пилипишивають історію, вони так само довго будуть сидіти!powered by lun.ua
Реєстр публічних діячів: легалізувати чи ліквідувати?
Напівзаконна база даних створює передумови для численних позовів і може стати інструментом політичного тиску.
Фейкові новини – не привід для фейкових законів
Мінкульт заявив, що влада хоче змінити умови функціонування інфопростору в Україні. Спробуємо проаналізувати й оцінити головні з озвучених ідей.
Що має бути у портфелі майбутнього голови Держкіно
Якщо на реальному кораблі без капітана команда вирулити може, то на умовному кораблі "Держкіно" без голови Держкіно ми можемо дуже швидко позбутися всіх тих надбань кінематографічної галузі, які маємо за останні сім років.
За крок до світової кризи: чому зірвалося торгове перемир'я між США та Китаєм
Анонсоване торгове перемир'я двох наддержав так і не відбулося – розбіжності залишаються занадто серйозними навіть для проміжних домовленостей. І це суттєво збільшує ризик глобальної рецесії.
Як я отримала рік навчання в одному з топових університетів Великої Британії
Умови участі в програмі досить прості − необхідно мати від 3-х років досвіду викладання англійської мови на повну ставку, бути громадянином тієї країни, з якої ви подаєтесь, і мати необхідну кількість балів з мовного іспиту.
Тягар відповідальності. Що чекає на першого голову НАЗК?
Конкурс на голову НАЗК у розпалі. 19 листопада – останній день прийому документів. Окрім почесного статусу, на першого одноосібного голову НАЗК чекають мегавипробування. Які?
Пільги для "зеленої енергетики": міфи і реалії в Україні
Депутати пропонують знизити "зелений тариф" для електроенергії з відновлюваних джерел енергії. Які наслідки це матиме?