"Тітушки" в погонах

10 переглядів
Середа, 02 жовтня 2013, 16:00
Леонід Ємець
народний депутат, фракція ВО "Батьківщина"

- Ви порушує закон! Ви не маєте права зупиняти народних депутатів, що йдуть на засідання місцевої ради! Це наше право прямо передбачено ЗУ "Про статус народного депутата". Ви маєте представитись та назвати своє звання! На вас форма українського міліціонера! Чому ви відмовляєтесь відповідати на запитання народного депутата? Ви ж при виконанні службових обов'язків!" 

Саме така розмова відбувалася на площі перед КМДА. У відповідь обличчя "цеглиною" і відвертання голови, щоб не дати себе сфотографувати. Хіба так має себе вести працівник міліції? Мовчати, ховатись та вперто порушувати прямі норми українських законів?! 

Насправді, ще за день у нас з'явилась інформація, що керівництво Беркуту та інших підрозділів отримали додаткову платню "на карман" для того щоб зацікавлені особи змогли провести свої питання через КиївРаду. Судячи з усього, тепер вони можуть вимагати ще й премію, за блискуче виконане завдання. 

 Фото Дмитра Ларіна, УП

Отже, як факт - народні депутати не змогли потрапити до приміщення КиївРади. Як і частина депутатів самої КиївРади, від опозиції. Більше того двері були закриті і з них навіть повиймали ручки. Є абсолютною брехнею те, що нам створили вхід через громадську приймальню. Там не було проходу, двері були зачинені і чимось підперті з середини.

Тепер щодо бійки. Я сам особисто бачив як ще свіжа димова шашка вилетіла із-за спин Беркуту. Свіжа, тому що газ з неї почав іти ще в повітрі, а повністю роздимівся він вже серед натовпу. Після чого цю шашку і закинули назад, туди звідки вона прилетіла. А міліція знову закинула її в натовп. І перечний (сльозогінний) газ теж використовували працівники міліції. Про це я готовий свідчити під присягою.

ФОТОРЕПОРТАЖ З МІСЦЯ ПОДІЇ ДИВИТЬСЯ ТУТ

А активістив били вже з заламаними руками, за автобусами. По-звірячому. 

Це не міліція. Це бандити у формі. Злочинці. 

Дякувати прогресу є мобільні телефони з камерами, є інтернет і соцмережі. Ми знаємо цих людей. Ми знаємо їх керівників. Прийде час і їх судитимуть справедливим судом. 

А тепер декілька слів щодо рішень нелегітимної КиївРади. Вони будуть скасовані. ОБОВ'ЯЗКОВО. Нехай ті хто несе гроші до продажних чиновників тричі подумають про те, що майно та землю прийдеться повернути громаді. І хабарі вам не повернуть. Звичайно це не стосується чесних бізнесменів, ви отримаєте ваші офіційно витрачені гроші і розійдетесь "по нолям". 

І наостанок. Кияни мають право на нового мера і нову Київраду. І я народно обраний депутат буду це їх право захищати. Чого б це мені не коштувало. Бо я син свого батька. Я маю честь і совість. Я це обіцяв.

Леонід Ємець, депутатpowered by lun.ua
Чи вдарить штрафна система по нардепах-прогульниках?
Новий закон принципово змінює підхід до участі народних обранців в засіданнях парламенту та комітету Верховної Ради. А от чи подіє ця штрафна система в умовах сучасної політичної ситуації – невідомо.
Як задовольнити кадровий голод в агросекторі
До кінця 2019 року загальна кількість вакансій в агросекторі складе 14,5%. При цьому 12,9% серед усіх зареєстрованих безробітних в липні – з сільського господарства. Чому роботодавці та безробітні не можуть знайти один одного. (рос)
Адмінпослуги можуть бути зручними та доступними для всіх
6% відвідувачів центрів надання адміністративних послуг – люди з інвалідністю. І ми здатні зробити так, щоб усі без винятку отримували якісний сервіс.
Кому дістануться функції Держгеокадастру
Нова влада оголосила, що п'яте за величиною штату відомство країни припинить існування у нинішньому вигляді. Що далі?
Інспекція з будівництва корупції
Діяльність Державної архітектурно-будівельної інспекції — це історія про неефективність і корупцію, що породжує завищення вартості житла. Вирішити ці проблеми можна лише радикально реформувавши ДАБІ.
"Мені біля світлофора зупиніться": що не так з нашим громадським транспортом
Система громадського транспорту в Україні потребує змін, і шанс наблизити її до рівня розвинутих країн Євросоюзу є. Цьому сприятиме новий законопроект.
Чому інноваційна стратегія України не пов'язана з економічним зростанням
Уряд України не може розробити і впровадити якісну науково-технічну політику через інституційну слабкість.