"Тітушки" в погонах

Середа, 02 жовтня 2013, 19:00

- Ви порушує закон! Ви не маєте права зупиняти народних депутатів, що йдуть на засідання місцевої ради! Це наше право прямо передбачено ЗУ "Про статус народного депутата". Ви маєте представитись та назвати своє звання! На вас форма українського міліціонера! Чому ви відмовляєтесь відповідати на запитання народного депутата? Ви ж при виконанні службових обов'язків!" 

Саме така розмова відбувалася на площі перед КМДА. У відповідь обличчя "цеглиною" і відвертання голови, щоб не дати себе сфотографувати. Хіба так має себе вести працівник міліції? Мовчати, ховатись та вперто порушувати прямі норми українських законів?! 

Насправді, ще за день у нас з'явилась інформація, що керівництво Беркуту та інших підрозділів отримали додаткову платню "на карман" для того щоб зацікавлені особи змогли провести свої питання через КиївРаду. Судячи з усього, тепер вони можуть вимагати ще й премію, за блискуче виконане завдання. 

 Фото Дмитра Ларіна, УП

Отже, як факт - народні депутати не змогли потрапити до приміщення КиївРади. Як і частина депутатів самої КиївРади, від опозиції. Більше того двері були закриті і з них навіть повиймали ручки. Є абсолютною брехнею те, що нам створили вхід через громадську приймальню. Там не було проходу, двері були зачинені і чимось підперті з середини.

Тепер щодо бійки. Я сам особисто бачив як ще свіжа димова шашка вилетіла із-за спин Беркуту. Свіжа, тому що газ з неї почав іти ще в повітрі, а повністю роздимівся він вже серед натовпу. Після чого цю шашку і закинули назад, туди звідки вона прилетіла. А міліція знову закинула її в натовп. І перечний (сльозогінний) газ теж використовували працівники міліції. Про це я готовий свідчити під присягою.

ФОТОРЕПОРТАЖ З МІСЦЯ ПОДІЇ ДИВИТЬСЯ ТУТ

А активістив били вже з заламаними руками, за автобусами. По-звірячому. 

Це не міліція. Це бандити у формі. Злочинці. 

Дякувати прогресу є мобільні телефони з камерами, є інтернет і соцмережі. Ми знаємо цих людей. Ми знаємо їх керівників. Прийде час і їх судитимуть справедливим судом. 

А тепер декілька слів щодо рішень нелегітимної КиївРади. Вони будуть скасовані. ОБОВ'ЯЗКОВО. Нехай ті хто несе гроші до продажних чиновників тричі подумають про те, що майно та землю прийдеться повернути громаді. І хабарі вам не повернуть. Звичайно це не стосується чесних бізнесменів, ви отримаєте ваші офіційно витрачені гроші і розійдетесь "по нолям". 

І наостанок. Кияни мають право на нового мера і нову Київраду. І я народно обраний депутат буду це їх право захищати. Чого б це мені не коштувало. Бо я син свого батька. Я маю честь і совість. Я це обіцяв.

Леонід Ємець, депутатpowered by lun.ua

Законопроєкт №5600: як документ торкнеться банківської спільноти?

Як бізнесу налагодити експорт органічної продукції до ЄС

Рівність в армії – це не лише права, а й обов'язки

Нетиповий фандрейзинг: як креативно й ефективно організувати фандрейзингову подію?

Лібералізація чи репресії: як вивести з тіні 10 млн працівників

Перспективи нового суду. Куди йдем і чи не зіб'ємось з дороги?