"Тітушки" в погонах

10 переглядів
Середа, 02 жовтня 2013, 16:00
Леонід Ємець
народний депутат, фракція ВО "Батьківщина"

- Ви порушує закон! Ви не маєте права зупиняти народних депутатів, що йдуть на засідання місцевої ради! Це наше право прямо передбачено ЗУ "Про статус народного депутата". Ви маєте представитись та назвати своє звання! На вас форма українського міліціонера! Чому ви відмовляєтесь відповідати на запитання народного депутата? Ви ж при виконанні службових обов'язків!" 

Саме така розмова відбувалася на площі перед КМДА. У відповідь обличчя "цеглиною" і відвертання голови, щоб не дати себе сфотографувати. Хіба так має себе вести працівник міліції? Мовчати, ховатись та вперто порушувати прямі норми українських законів?! 

Насправді, ще за день у нас з'явилась інформація, що керівництво Беркуту та інших підрозділів отримали додаткову платню "на карман" для того щоб зацікавлені особи змогли провести свої питання через КиївРаду. Судячи з усього, тепер вони можуть вимагати ще й премію, за блискуче виконане завдання. 

 Фото Дмитра Ларіна, УП

Отже, як факт - народні депутати не змогли потрапити до приміщення КиївРади. Як і частина депутатів самої КиївРади, від опозиції. Більше того двері були закриті і з них навіть повиймали ручки. Є абсолютною брехнею те, що нам створили вхід через громадську приймальню. Там не було проходу, двері були зачинені і чимось підперті з середини.

Тепер щодо бійки. Я сам особисто бачив як ще свіжа димова шашка вилетіла із-за спин Беркуту. Свіжа, тому що газ з неї почав іти ще в повітрі, а повністю роздимівся він вже серед натовпу. Після чого цю шашку і закинули назад, туди звідки вона прилетіла. А міліція знову закинула її в натовп. І перечний (сльозогінний) газ теж використовували працівники міліції. Про це я готовий свідчити під присягою.

ФОТОРЕПОРТАЖ З МІСЦЯ ПОДІЇ ДИВИТЬСЯ ТУТ

А активістив били вже з заламаними руками, за автобусами. По-звірячому. 

Це не міліція. Це бандити у формі. Злочинці. 

Дякувати прогресу є мобільні телефони з камерами, є інтернет і соцмережі. Ми знаємо цих людей. Ми знаємо їх керівників. Прийде час і їх судитимуть справедливим судом. 

А тепер декілька слів щодо рішень нелегітимної КиївРади. Вони будуть скасовані. ОБОВ'ЯЗКОВО. Нехай ті хто несе гроші до продажних чиновників тричі подумають про те, що майно та землю прийдеться повернути громаді. І хабарі вам не повернуть. Звичайно це не стосується чесних бізнесменів, ви отримаєте ваші офіційно витрачені гроші і розійдетесь "по нолям". 

І наостанок. Кияни мають право на нового мера і нову Київраду. І я народно обраний депутат буду це їх право захищати. Чого б це мені не коштувало. Бо я син свого батька. Я маю честь і совість. Я це обіцяв.

Леонід Ємець, депутатpowered by lun.ua
Інквізиція XXI століття, або Як тестується косметика на тваринах
Розповідаємо, як насправді тестується косметика на тваринах і які способи тестувань використовують у світі прямо зараз.
Прозорість = незалежність: з чого починаються понеділки голови Нацбанку
Минули часи, коли можна було маніпулювати рішеннями, прикриваючись висловом "гроші люблять тишу". Чому відкриті комунікації – один з пріоритетів НБУ?
Сезон без авітамінозу: доступні овочі та небанальні ідеї страв
Якщо правильно побудувати режим харчування, можна покращити самопочуття, укріпити імунітет, краще спати та справлятися зі стресом.
Неочевидні виклики Зеленському в боротьбі з корупцією
Чи вийде посилити ефективність роботи антикорупціонерів, не змінюючи законодавство? (рос.)
Зеленський і переЗЕвантаження влади як вікно можливостей
Цього року перезавантаження влади відбудеться – якщо не в липні, то в жовтні. Це друга ітерація, яка, на жаль, відбувається із запізненням у 2-3 роки. Які люди прийдуть до Верховної Ради та Кабінету міністрів? Необхідно сформулювати критерії та спробувати донести їх до суспільного загалу.
Зима близько: природний газ (не) чекає на нас?
Україна потребує термінових рішень для збереження транзиту російського газу в Європу.
Законопроект про вибори від Зеленського: як до влади можуть повернутися люди з оточення Януковича
Законопроект про вибори, який представив новоспечений президент Володимир Зеленський має приховане подвійне тлумачення. Розбираємо нюанси і наслідки.