Ліній життя та долі у вас вже нема

54 перегляди
Неділя, 01 грудня 2013, 14:36
Лариса Денисенко
письменниця

Є така забава в бандюків – примушувати приреченого рити собі могилу, про це з огляду на власне минуле має бути відомо нашому гарантелі. Ви вже стоїте з лопатою на краю цієї ями.

Всі події цих днів свідчать на користь того, що ви – приречений. Саме ви та ваші урядові, адміністративні сателіти винні в порушенні прав тисячі людей. Є свідчення, відеодокази, травми, очевидці, жертви.

Ви дійсно думаєте, що ваші заяви, заламування рук, погрози Діда Маразма, Азарова, одночасні каяття та знову ж погрози підпогонних вовкулаків є вашою індульгенцією та щитом? Не треба бути таким самовпевненим.

У вас руки в крові, кров заливає всі лінії вашого життя та долі. Ліній життя та долі у вас вже нема.

Ви давно ігноруєте власний народ, намагаючись перетворити усіх на кротів та загнати глибше до небезпечних шахт, але ситуація вже вам непідконтрольна. І все не так, як було вами заплановано.

Попросіть тих, хто пише за вас клінічного змісту заяви, промоніторити пресу та спрощено, щоб до вас добряче дійшло, можна навіть одним словом на "п", ви це слово точно знаєте, викласти інформацію, котра поширюється інтернетом.

Проти вас повстала молодь, у вас нема майбутнього.

Проти вас та ваших дій повстала Церква, на диво єдина в своєму осудливому несприйнятті ваших протиправних дій. Цей гріх вам навряд відмолити.

Але з Богом ви будете розбиратися пізніше, зараз вам доведеться розбиратися з людьми, а люди не такі поблажливі та не збираються пробачати.

Проти вас повстали бюджетники, хиже вами залякані та час від часу підгодовані, щоб ними було втрачено уявлення про власну гідність. Вони мають сили опиратися.

Проти вас повстали чесні урядовці, уявіть собі, такі люди ще є, як ви не старалися перетворити їх на тупу корумповану субстанцію, але вони повстали і також не мовчать.

Проти вас повстали представники правоохоронних органів, ті з них, що мають честь та повагу до себе, до власного народу, бо не всіх ви як псів смикнули до своїх литок.

Проти вас повстали представники вітчизняного бізнесу, за статки яких ви начебто непокоїлися, коли зірвали підписання Угоди щодо асоційованого членства.

Проти вас повстала преса.

Проти вас повстала дипломатія.

Проти вас повстали деякі з ваших союзників, котрі бояться або ж не хочуть бути вашими спільниками.

Бійтеся подивитися у люстро, вас там нема, ви саме зараз зазнаєте люстрації від народу України. І пам’ятайте, запах крові відчули не тільки ви, а й тисячі людей, що зараз вийшли на мітинги та марші спротиву.

У вас залишився один вихід, щоб мати хоча б єдиний шанс на порятунок, поки у вас ще є статус Президента.

Негайно вживайте всіх дій задля помилування Юлії Тимошенко. І одночасно з цим зберіть до купи інстинкт самозбереження, бо мужності та честі, вибачте, але у вас нема, і подавайте у відставку. powered by lun.ua
"Укрзалізниця" – мертвий актив чи ласий шматок для інвесторів?
"Укрзалізниця" втілює в собі парадоксальну різницю між потенціалом для приватних інвесторів і реальністю. У чому ризики та перспективи її приватизації?
Викривач корупції – не лише заявник: що не врахували законотворці
Попри загалом позитивний характер закону про викривачів корупції, законотворці обрали звужений підхід до врегулювання статусу викривача. А це матиме значення для викриття можливих корупціонерів та захисту тих, хто їх викриває.
Газова формула: як державним підприємствам купувати газ за чесною ціною
Мінекономіки придумало формулу, яка дозволить державним та комунальним організаціям купувати газ за ринковими цінами. Річна економія сягне 3 млрд грн.
Стратегічна програма уряду: прогалини, які її заблокують
Люди мають отримати доступ до впливу та прийняття рішень у тих громадах, на які вони фактично впливають своїм проживанням у них. Без цього реформи відбудуться на папері, але аж ніяк не в реальному житті, де мешканці все ще мають два життя: одне фактичне, а інше "за реєстрацією".
Чому не варто обмежувати емоції та як їх контролювати
Проявляти емоції безпечно для себе і для оточуючих можна різними способами. Головне, робити це вчасно, не доходячи до критичної точки.
7 причин задуматися над тим, щоб всиновити старого битого пса
Дорослі собаки нічим не поступаються в дружбі та відданості молодим.
Чи вдарить штрафна система по нардепах-прогульниках?
Новий закон принципово змінює підхід до участі народних обранців в засіданнях парламенту та комітету Верховної Ради. А от чи подіє ця штрафна система в умовах сучасної політичної ситуації – невідомо.