Ліній життя та долі у вас вже нема

74 перегляди
Неділя, 01 грудня 2013, 14:36
Лариса Денисенко
письменниця

Є така забава в бандюків – примушувати приреченого рити собі могилу, про це з огляду на власне минуле має бути відомо нашому гарантелі. Ви вже стоїте з лопатою на краю цієї ями.

Всі події цих днів свідчать на користь того, що ви – приречений. Саме ви та ваші урядові, адміністративні сателіти винні в порушенні прав тисячі людей. Є свідчення, відеодокази, травми, очевидці, жертви.

Ви дійсно думаєте, що ваші заяви, заламування рук, погрози Діда Маразма, Азарова, одночасні каяття та знову ж погрози підпогонних вовкулаків є вашою індульгенцією та щитом? Не треба бути таким самовпевненим.

У вас руки в крові, кров заливає всі лінії вашого життя та долі. Ліній життя та долі у вас вже нема.

Ви давно ігноруєте власний народ, намагаючись перетворити усіх на кротів та загнати глибше до небезпечних шахт, але ситуація вже вам непідконтрольна. І все не так, як було вами заплановано.

Попросіть тих, хто пише за вас клінічного змісту заяви, промоніторити пресу та спрощено, щоб до вас добряче дійшло, можна навіть одним словом на "п", ви це слово точно знаєте, викласти інформацію, котра поширюється інтернетом.

Проти вас повстала молодь, у вас нема майбутнього.

Проти вас та ваших дій повстала Церква, на диво єдина в своєму осудливому несприйнятті ваших протиправних дій. Цей гріх вам навряд відмолити.

Але з Богом ви будете розбиратися пізніше, зараз вам доведеться розбиратися з людьми, а люди не такі поблажливі та не збираються пробачати.

Проти вас повстали бюджетники, хиже вами залякані та час від часу підгодовані, щоб ними було втрачено уявлення про власну гідність. Вони мають сили опиратися.

Проти вас повстали чесні урядовці, уявіть собі, такі люди ще є, як ви не старалися перетворити їх на тупу корумповану субстанцію, але вони повстали і також не мовчать.

Проти вас повстали представники правоохоронних органів, ті з них, що мають честь та повагу до себе, до власного народу, бо не всіх ви як псів смикнули до своїх литок.

Проти вас повстали представники вітчизняного бізнесу, за статки яких ви начебто непокоїлися, коли зірвали підписання Угоди щодо асоційованого членства.

Проти вас повстала преса.

Проти вас повстала дипломатія.

Проти вас повстали деякі з ваших союзників, котрі бояться або ж не хочуть бути вашими спільниками.

Бійтеся подивитися у люстро, вас там нема, ви саме зараз зазнаєте люстрації від народу України. І пам’ятайте, запах крові відчули не тільки ви, а й тисячі людей, що зараз вийшли на мітинги та марші спротиву.

У вас залишився один вихід, щоб мати хоча б єдиний шанс на порятунок, поки у вас ще є статус Президента.

Негайно вживайте всіх дій задля помилування Юлії Тимошенко. І одночасно з цим зберіть до купи інстинкт самозбереження, бо мужності та честі, вибачте, але у вас нема, і подавайте у відставку. 

powered by lun.ua
Капітолій. Початок реваншу Трампа
Дональд Трамп не здасться зараз, оскільки має намір балотуватися на наступних президентських виборах.
Заробити на смертях: як нас позбавили світової вакцини в 5 разів дешевше
Три долари заплатила Всесвітня організація охорони здоров'я за вакцину, закупівлю якої в ручному режимі зірвав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Справжня ціна хутра норок: історія одного розслідувача
Наприкінці вересня 2020 року польський Сейм (нижня палата парламенту) провів історичну нараду з питань правового захисту тварин у Польщі.
Чи змінив Національний банк свою політику на валютному ринку
За яким принципом НБУ буде виходити на ринок з валютними інтервенціями та як впливатиме на курс. Що змінилося у новій стратегії?
Торговельний фокус з лісом: друзям — усе, а суспільству — нічого?
Чому торгівля необробленою деревиною відбувається на закритих "аукціонах" та без конкуренції.
Справа генерала Назарова — сигнал, який не можна ігнорувати
Справа Назарова як потенційний прецедент для військового судочинства України та свідчення неврегульованості ключових питань військової юстиції.
Демократія і некомпетентність
Чому Арістотель не довіряв демократії як формі правління, у чому полягають вади останньої та що це означає для сучасної України.