Ліній життя та долі у вас вже нема

49 переглядів
Неділя, 01 грудня 2013, 14:36
Лариса Денисенко
письменниця

Є така забава в бандюків – примушувати приреченого рити собі могилу, про це з огляду на власне минуле має бути відомо нашому гарантелі. Ви вже стоїте з лопатою на краю цієї ями.

Всі події цих днів свідчать на користь того, що ви – приречений. Саме ви та ваші урядові, адміністративні сателіти винні в порушенні прав тисячі людей. Є свідчення, відеодокази, травми, очевидці, жертви.

Ви дійсно думаєте, що ваші заяви, заламування рук, погрози Діда Маразма, Азарова, одночасні каяття та знову ж погрози підпогонних вовкулаків є вашою індульгенцією та щитом? Не треба бути таким самовпевненим.

У вас руки в крові, кров заливає всі лінії вашого життя та долі. Ліній життя та долі у вас вже нема.

Ви давно ігноруєте власний народ, намагаючись перетворити усіх на кротів та загнати глибше до небезпечних шахт, але ситуація вже вам непідконтрольна. І все не так, як було вами заплановано.

Попросіть тих, хто пише за вас клінічного змісту заяви, промоніторити пресу та спрощено, щоб до вас добряче дійшло, можна навіть одним словом на "п", ви це слово точно знаєте, викласти інформацію, котра поширюється інтернетом.

Проти вас повстала молодь, у вас нема майбутнього.

Проти вас та ваших дій повстала Церква, на диво єдина в своєму осудливому несприйнятті ваших протиправних дій. Цей гріх вам навряд відмолити.

Але з Богом ви будете розбиратися пізніше, зараз вам доведеться розбиратися з людьми, а люди не такі поблажливі та не збираються пробачати.

Проти вас повстали бюджетники, хиже вами залякані та час від часу підгодовані, щоб ними було втрачено уявлення про власну гідність. Вони мають сили опиратися.

Проти вас повстали чесні урядовці, уявіть собі, такі люди ще є, як ви не старалися перетворити їх на тупу корумповану субстанцію, але вони повстали і також не мовчать.

Проти вас повстали представники правоохоронних органів, ті з них, що мають честь та повагу до себе, до власного народу, бо не всіх ви як псів смикнули до своїх литок.

Проти вас повстали представники вітчизняного бізнесу, за статки яких ви начебто непокоїлися, коли зірвали підписання Угоди щодо асоційованого членства.

Проти вас повстала преса.

Проти вас повстала дипломатія.

Проти вас повстали деякі з ваших союзників, котрі бояться або ж не хочуть бути вашими спільниками.

Бійтеся подивитися у люстро, вас там нема, ви саме зараз зазнаєте люстрації від народу України. І пам’ятайте, запах крові відчули не тільки ви, а й тисячі людей, що зараз вийшли на мітинги та марші спротиву.

У вас залишився один вихід, щоб мати хоча б єдиний шанс на порятунок, поки у вас ще є статус Президента.

Негайно вживайте всіх дій задля помилування Юлії Тимошенко. І одночасно з цим зберіть до купи інстинкт самозбереження, бо мужності та честі, вибачте, але у вас нема, і подавайте у відставку. powered by lun.ua
Небезпеки апелювання до референдуму 2000 року
Головний мінус в апеляції до референдуму 2000 року в тому, що він був спрямований на авторитарне збільшення влади президента і здійснювався відверто авторитарними методами. Для чого потрібна була друга палата парламенту Кучмі – зрозуміло. Для чого це команді Зеленського – поки що ні.
10 перемог для пацієнтів, або "Що вона зробила, ця Супрун?"
Виявляється, можна в обов'язковому порядку змусити кожен обласний департамент охорони здоров'я викласти на сайт інформацію про наявність ліків. (рос.)
"Неконституційна НКРЕКП": як рішення суду вплине на ринок електроенергії
До врегулювання Верховною Радою правового статусу НКРЕКП, запуск ринку електричної енергії варто відкласти мінімум до 1 січня 2020 року.
Як фінансування шкіл впливає на результати ЗНО
За останній час український уряд декілька разів підвищував заробітну платню вчителям. Та чи призводять такі дії до збільшення успішності учнів?
Підтримка бізнесу з боку держави: чи можна більше?
Україні не обов'язково знижувати порівняно невисокий рівень державної допомоги, але варто оновити її структуру.
Зелене одеське море для "зеленого" міністра екології
Причини цвітіння моря в Одесі: водорості, спека, зниження солоності води і… діяльність людей. А от поява "зеленого моря" – чудовий привід повернутися до прибуткової теми "екологічних перевірок". Тим більше, що скоро лавочка закриється і чергова прибуткова артерія не буде міністру зайвою.
Післядипломна освіта лікарів: як дотримати слова перед виборцями?
Держава фінансує програму післядипломної освіти лікарів, однак чи є вона ефективною і які є альтернативи?