Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Робоча група з підтримки підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (УА)

П'ятниця, 29 листопада 2013, 13:34
Версія для друку Коментарі1

Буде створено Робочу групу (РГ), яка візьме на себе три наступні завдання:

1) Підгодовувати Дорожню карту для імплементації Угоди про асоціацію /ЗВТ

Ця Дорожня карта повинна:

А) відображати роботу, що вже здійснюється українською владою, в т.ч. проект програми імплементації Угоди про асоціацію;

Б) враховувати триваючу адаптацію взаємно узгодженого порядку денного Асоціації Україна-ЄС (який готує до і сприяє імплементації Угоди про асоціацію);

2) Допомагати і підтримувати Україну в її зусиллях щодо створення необхідних умов, які сприятимуть досягненню домовленостей з МВФ. Це також може бути доповнене наданням короткострокової технічної допомоги і розглядом можливості додаткової макрофінансової допомоги з боку ЄС. Цей економічний напрямок також повинен прояснити шляхи, якими допомога ЄС і міжнародних фінансових інституцій могла б підтримати імплементацію УА/ЗВТ, а результати цієї  роботи буде відображено у дорожній карті.

3) Створити двосторонній механізм консультацій для глибокого вивчення всіх питань, пов’язаних з УА/ЗВТ, включаючи досягнення однакового розуміння даних щодо коротко- і середньострокових очікуваних економічних наслідків імплементації УА/ЗВТ. Він також повинен прийти до спільного висновку щодо потреби і найкращих шляхів вирішення будь-якого питання, яке може потребувати консультацій з третьою стороною, зокрема Російською Федерацією.

Три основні принципи виконання завдань робочою групою:

1) повна прозорість оцінок та і підсумкових цифр та статистики стосовно наслідків УА/ЗВТ. Мета – досягнення однакового розуміння даних.

2) РГ не призведе до створення будь-якої інституційної структури тристоронніх переговорів між Україною, ЄС та РФ.

3) Мета цієї роботи  - не підготовка будь-яких змін до УА/ЗВТ, а сприяння її імплементації.

Крім економічного напрямку, зазначеного вище, буде й політичний напрямок роботи для забезпечення постійного прогресу у виконанні критеріїв Висновків Ради ЄС від грудня 2012.

Висновки

На базі вищезазначеного, ЄС та Україна підписують Угоду про асоціацію, враховуючи рішучі дії та відчутний прогрес у трьох сферах, підтверджених на Саміті Україна-ЄС 2013.

Робоча група повинна завершити свою роботу до кінця лютого 2014 року, тобто до наступного Саміту Україна-ЄС та початку попереднього застосування Угоди.

 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
powered by lun.ua
IP: 81.162.228.---
Ирина Чернилевская _ 30.11.2013 18:35
Адаптування правової системи України до правової системи, яка діє в будь, якій країні, члені ЄС. Тільки в комплексі. Всі тисячі законів одночасно. Щоб ми на слідуючий день прокинулись, а в нас закони ЄС!
Так як це було з бувшою НДР. Вибрати аналог, перекласти на українську мову, проголосувати в ВР пакетом! Все, прощай Россия! Так було у всіх наших західних сусідів.ю що вже в ЄС.
ВИБІР РЕДАКЦІЇ
Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter