"Яблуко" готує парламент до суїциду

Вівторок, 3 жовтня 2000, 17:19
Фракція "Яблуко" готова ініціювати саморозпуск парламенту. Сумніваючись у дійсній наявності у парламенті більшості, члени фракції переконані, що авторитет більшості і самої Верховної ради останнім часом здорово впав.

Добре знаючи історію створення і механізми утримання парламентської більшості, фракція закликає депутатів "відкинути кланові, корпоративні інтереси і виступити однією командою, яка стане на захист інтересів українського народу".

За даними фракції, у парламентській більшості "почалися протиріччя між основними групами впливу, закулісні угоди, сепаратні домовленості". Все це гальмує роботу більшості, впливає на ефективність його роботи і "перетворює надії суспільства щодо більшості в ефемерні ілюзії".

Врятувати репутацію більшості, вважають "яблучники", можуть тільки невідкладне ухвалення державного бюджету на майбутній рік, цивільного, податкового, карного, земельного, бюджетного і митного кодексів, законів про іпотеку, про лізинг і імплементація результатів всеукраїнського референдуму до завершення 6-й сесії.

Тільки ці кроки, заявляють члени фракції, "дадуть нам моральне право на формування не бутафорного, а дійового, по-справжньому ефективного уряду". Зверніть особливу увагу на ці слова - не виключено, що вся прес-конференція задумувалася виключно для того, щоб видати цю думку. А може, "яблучники" просто проговорилися.

"Якщо ми виявимося нездібними пред'явити безперечні результати українському народу, в нас залишається останній крок - саморозпуск. У цьому випадку ми, члени фракції "Яблуко", будемо вимушені сформувати групу, яка ініціює процес саморозпуску Верховної Ради", - заявив Чайка, але не пояснив, який буде механізм масового суїциду парламенту.

У фракції "Яблуко" всього 14 депутатів. Але яка активність!

Про те, як формувалася фракція "Яблуко" і хто входить до складу фракції читайте у статті
У українському парламенті з'явилися послідовники Григорія Явлінського?

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua