"Репортери" знову наполягають на відставці Потебенька

12 січня 2001, 17:51
"Репортери без кордонів" повторюють свою вимогу, щоб Генерального Прокурора пана Потебенька було звільнено з посади і висловлюють впевненість, що його перебування на посаді є завадою щодо виявлення правди у справі зникнення Георгія Гонгадзе.

У п'ятницю "репортери" розповсюдили комюніке з приводу спростування прес-секретарем президента Украиїни Олександром Мартиненко слів Робера Менара про реакцію Кучми на критику журналістів на адресу Потебенька. Мартиненко навіть заявив, що розмова взагалі не торкалася питання відставки генпрокурора .

"Робер Менар, генеральний секретар "Репортерів без кордонів", підтверджує свою заяву, під час розмови з Президентом Леонідом Кучмою 11 січня 2001 року: "Чи не вважаєте Ви, пане Президенте, що поведінка Генерального Прокурора в цій справі варта покарання?", і підтверджує також, що Президент не відповів на це запитання, - отже, жодним словом не захистив Генерального Прокурора України пана Михайла Потебенька. Про це Робер Менар повідомив на прес-конференції того ж дня", - пишуть "репортери".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: