Мельниченко знову в прямому ефірі "Свобода"

Вівторок, 9 січня 2001, 20:21
Мельниченко заявив, що під час бесіди президента с губернатором Донецької області Януковичем, сказав наступне: "Ющенко хоче, щоб я його звільнив. Я його не звільню, а знищу , раз і назавжди". Як уточнив Мельниченко, потім в розмові мова йшла "про політичні кроки знищення Ющенка".

Він додав, що на його плівці президент говорить про те, що Ющенко "працює" 2000 рік, а потім – його змінити – називалися імена Азарова, останні не назвав – сказав, що це не суттєво.

В прямому ефірі радіо "Свобода" він продемонстрував ще один шматок уривок запису президента, який говорив з керівництвом комітету з частот, і питає, скільки платять ВВС і радіо "Свобода". Потім він у жорсткій формі, із застосуванням нецензурної лайки вимагає "задавити" ці радіостанції.

Журналіст Ірина Погорелова попросила прокоментувати інформацію про те, що його знайшли співробітники СБУ, що у нього хвора дочка, а також, що його попередній виступ на "Свободі" викликав таку реакцію Прокуратури.

Мельниченко: "Це мій свідомий вибір. За мною не стоять ніякі політичні сили, ніякі олігархи. Я особисто не спілкувався з співробітниками СБУ. Після мого виступу дійсно виникла карна справа, щоб перешкодити мені добратися до України. Влада боїться мене і мого свідчення".

У Мельниченка є записи розмов з Катериною Ващук (зараз – один із членів групи "Відродження регіонів"), які можливо передати для ідентифікації її голоса та голоса президента. Крім того, майор має записи бесід "гаранта" з журналістами, які "зараз називають себе друзями Георгія", з Тарасом Чорноволом, Славою Піховшеком.

"Президент України на 90% Україною не займався, він займався політичним переслідуванням", - стверджує Мельниченко. "Наприклад, він займався перерозподілом коштів від приватизації. Наприклад, Кучма направив акції Сумського Хімпрому "своїм дітям, внуку".

Мельниченко Готовий віддати свої записи депутатам Єрмаку і Омельченку або голові Верховного Суду Віталію Бойко.

"Свобода": Є розмови з Петром Симоненком?

Мельниченко: "Знаєте, якщо він і зустрічався, то в іншому місці".

"Свобода": Які ще злочини Деркача і Кравченка на плівці?

Мельниченко: "Про Деркача можна годинами розповідати, хоч він і не такий злочинець, як про нього люблять говорити. У нього ще совість є".

"Кравченко дуже наближений до президента - виконує різні його прикази, тому він ніколи не здасть Кравченко".

"…Справа Тимошенко сфабрикована, щоб підставити Ющенка - в мене є записи, як це розроблялося, і навіщо це робилося".

Майор не відповів на питання, чи є на плівці переговори Кучми з Путіним, зазначивши, що це - державна таємниця.

"Свобода": А чи не було на вашій плівці чогось схожого на скандал Клінтона з Монікой Левинськи?

"Ні, в цьому відношенні Кучма поводився, скажемо так, гідно".powered by lun.ua