Чи обдурить Кучма опозицію?

Понеділок, 5 березня 2001, 16:48
Кучма вирішив обдурити опозицію. 9 березня, коли "все прогресивне людство" буде чекати гаранта у пам'ятника великому Кобзареві, щоб не допустити його "осквернення" з боку президента, сам Кучма спокійно відпочиватиме від міської суєти у Каневі. Там же на могилі і вінки до Шевченка покладе. Принаймні, такий сценарій розповідають люди, близькі до адміністрації президента.

У самій адміністрації цю інформацію поки що не підтверджують. "У плані на 9 березня стоїть Київ. Ніяких змін поки що не було", - сказав УП прес-секретар президента Олександр Мартиненко.

Перший замглави адміністрації Олег Дьомін у понеділок висловив надію на те, що представники опозиції 9 березня проявлять "розсудливість". "Якщо в когось існують якісь деструктивні наміри, прагнення наламати дрова - це не зовсім розумно", каже представник АП.

Президент і його оточення розцінюють наміри опозиції як "обмеження права кожної людини, не тільки президента або когось з керівництва країни" покласти квіти до пам'ятника Шевченка. "Є святі імена і особистості для України, однією з яких є Шевченко, тому затівати у ці дні якісь політичні розборки, протестні питання не дуже вдало", говорить Дьомін.

Поки що не відомо, де цього дня буде прем'єр. Але вже зараз зрозуміло, що його місцезнаходження 9 березня покаже "з ким Ющенко".

Тим часом, опозиція готова до прийому адміністрації президента і має намір влаштувати не менш урочисту зустріч в Каневі. "Не допустити Кучму до пам'ятника Шевченку 9 березня - не найважливіша для нас задача, хоч і не маловажна", сказав УП активний учасник Форуму національно порятунку Володимир Філенко.


Про плани опозиції читайте

Опозиція збирається кинутися Кучмі в ноги

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування