Кучма про відставку Ющенка: "Нічого не сталося"

3 перегляди
Четвер, 3 травня 2001, 18:01
"Нічого не сталося. Це загальна формула - парламент виражає недовіру уряду, уряд йде у відставку". Президент Кучма переконаний, що ситуація в Україні стабільна, незважаючи на відставку Кабінету міністрів.

Так він заявив в Симферополі, виступаючи із заключним словом на нараді з питань соціально-економічного розвитку Криму.

До всього цього він послався на світовий досвід - в світі ніколи "не було ажіотажу, не було акцій біля парламенту або адміністрації президента".

Також Кучма вважає, що в Україні була практично проведена "могутня антиукраїнська акція за рахунок коштів, вивезених з України за кордон". "І ці гроші працюють проти України", - сказав він.

За рахунок яких коштів в Київ приїхали "100 автобусів із Західної України" для участі в акціях протесту, запитує президент. "Це совість треба мати, щоб студентів на такі акції запрошувати", - додав він. При цьому Кучма підкреслив, що для студентів "з їх маленькою стипендією" це перетворилося на "спосіб заробітку".

"Однак необхідна межа, за яку не можна переступити, ця межа - гідність", - сказав він.

У тому ж виступі Кучма розповів про діяльність російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, яка виступала в Страсбурзі за Росію. "Вони не паплюжать там Росію, вони вирішують проблеми всередині", - сказав він.

Інтерфакс-Україна.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua