Мер Донецька закликає міняти футбольний менеджмент в країні

Четвер, 6 грудня 2001, 19:40
"Якщо ми хочемо побачити збірну України з футболу на чемпіонаті світу або Європи, треба міняти систему. Сьогодні не все добре, не можна змішувати футбол і політику. Повинна бути чесна гра, чесне суддівство", - заявив заступник глави Партії регіонів, мер Донецька Володимир Рибак в інтерв'ю УП.

"Ті моменти, які на сьогодні є в нашому футболі, вони не прикрашують футбол, - зазначив він. - Я з пелюшок вболіваю за донецький "Шахтар", але такого суддівства, як проводиться зараз, я ще не зустрічав. Добре, що техніка розвинена так, що можна повернутися десятки разів і побачити, що так судити і так управляти футболом не можна".

"Хто винен в цьому? Мені складно говорити, я б не хотів би переходити на конкретні прізвища, я переконаний, що треба міняти ситуацію", - сказав Володимир Рибак.

Він спростував інформацію про те, що президент "Шахтаря" Рінат Ахметов використовує Партію регіонів у політичних інтересах: "Я не один рік очолюю або є заступником глави партії. Він [Рінат Ахметов] мене жодного разу не просив лобіювати інтереси або надати фінансову допомогу [партії]. І я не просив [його про це]".

УПpowered by lun.ua