Семиноженко хотів би віддати свій округ у спадщину представнику Партії регіонів

Вівторок, 8 січня 2002, 14:16
Лідер партії не зобов'язаний балотуватися за списком, але цього вимагає логіка, сказав віце-прем'єр України і лідер Партії регіонів Володимир Семиноженко на прес-конференції у Харкові.

При цьому він зазначив, що йому дуже шкода залишати округ, який двічі представляв у парламенті. Віце-прем'єр висловив побажання, щоб новий депутат по цьому округу також був би членом Партії регіонів, щоб вона продовжувала нести відповідальність за нього.

Разом з тим, Семиноженко не став відповідати на питання, чи узгоджений вже кандидат від блоку "За єдУ" як за його колишнім 168-м округом, так і за іншими округами області. З його слів, потрібно дочекатися рішення міжпартійного з'їзду блоку, який відбудеться 15 січня. У той же час, лідер регіоналів зазначив, що деякі кандидати-мажоритарники можуть бути висунені пізніше.

За інформацією кореспондента УП, найбільш вірогідними кандидатами від блоку "За єдУ" у 168-му округу є нинішній депутат Верховної Ради Анатолій Волок і ректор Національного університету Віль Бакиров, обидва члени НДП.

www.pravda.com.ua, Харківpowered by lun.ua